Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A windows xp 32 bites verzió...

A windows xp 32 bites verzió mennyit foglal el a winchesteren?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Telepítés előtt ? vagy után ?


előtte kb : 800 mb

az enyém most 1,4 Gb


akkor még ott van a dokumentumok mappa

és a program files


hát kb 4 gb ha nem használod tul sokat

2012. ápr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 cipi8 ***** válasza:
100%
Ha normálisan van telepítve minden kb. 4,2 GB! Egy 20 GB-os partíción kellemesen el van úgy hogy minden progid (Office 2007, Nero 8, különböző film és zene lejátszók, böngésző, vírus írtó, codec-ek és egyéb progik) teleptve vannak mellé. A letöltések mappádat rendben tartod és nem hagysz benne minden felesleges cuccot akkor nincs vele baj! Ugyanis ha teli van a C meghajtód nagyon akkor figyelmeztetni fog a rendszer hogy a működéshez szükségez szabad lemez terület nem áll rendelkezésre és töröld a felesleges fájlokat de ez csak akkor fordul ellő ha mindent oda telepítesz! Én pl. játékokat már másik partícióra szoktam tenni.
2012. ápr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat :) (mindenkit a legjobbra értékeltem)
2012. ápr. 2. 00:59
 4/5 Bari Zoltán válasza:
100%
szia igen erre számítottam nem mindegy melyik rendszert használód ugyan is a windows xp sp2 vagy sp3 vagy dajtona ezeket sorrendileg írtam találkoztam már olyan xp vel is ami simán elfért egy cd-én ami 700 Mb, A dajtona alapból 4,7 Gb hogy mekkora helyet foglal függ attól is mit szeretnél a gépeden csinálni mert a közbe eső programok amik kellenek abból is van több fajta de ezt így elég hosszú lenne leírni én hobbiból ezzel foglalkozom kérdez bátran e-mailon üdv Zoli
2012. ápr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Egy SP3-as amiben a 2014 áprilisáig a frissítések is integrálva vannak, feltelepítés után 2,5 GB körül foglal. A driverek telepítés után kb. még egy gigát vesznek el. Véleményem szerint nagyon minimálisan 10GB, ami pár alapprogrammal együtt elegendő a használatához(ez alatt tényleg csak nyomorgás van), de a kényelmes használat(ahol jópár játék és egyéb program is telepítve van), minimum 30GB-t kíván, de több sem árt neki, ha ,megtehető.
2021. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!