Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi a Pixel shader verzió-j...

AcSmog kérdése:

Mennyi a Pixel shader verzió-ja a vidi kártyámnak? :/ ATI Radeon 9600/X1050 series

Figyelt kérdés

van 1 játék, Dungeon Defenders,gépigény.hu-n néztem,szinte mniden megvan,szerintem a videó kártyámmal van gond, a vidi kártyám típusa ATI Radeon 9600/X1050 series nemtduom a -Legújabb, támogatott

Pixel shader-verzió-ját. valószinüleg ez rossz. :/ emiatt nem játsza le... hogy tudom ezt megnézni hogy mennyi?


2012. márc. 11. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy 3
2012. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy 2.0.

annak idején mikor X1050-em volt, a DIRT nem akart elindulni, mert nem volt Shader Model 3.0.

2012. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a cpu-z nevű progival meglehet.
2012. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majdnem... GPU-Z, ha videókártyáról van szó. :3
2012. márc. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom hogy 2.0
2012. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:D Gépigény.hu-n regisztráltam,kitöltöttem mindent, énis a 2-est jelöltem be.és elis fogadta,de néztem volt ott kommentelő és irta hogy neki is 2-es ez a pixel shader-ja,a weboldalon azt irja hogy elfogadja,de a játék mégsem indul... a GPU-Z-t köszönöm,ez jó info,de már van a gépem csak angol aztán nemtudom hogy melyik melyik :D olyan problémám van hogy Dungeon Defenders-t letöltöm,elinditom,elis indul,lemegy 1 vidi ami bemutatja a történetet,és utána elfeketedik,és előjön 1 ablak hogy a windows megoldást keres a problémára. valaki segitsen hogy miértvan légyszi :)
2012. márc. 11. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!