Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez a konfig oké...

Szerintetek ez a konfig oké lenne játékra?

Figyelt kérdés

Ha esetleg vannak olyan alkatrészek,amit nem ajánlanátok,vagy tudtok jobb alternatívát,nagyon szívesen várom a javaslatokat.Egyedül a foglalat az,amin nem szeretnék változtatni.

Ja,és monitort milyet lenne érdemes vennem hozzá.Tudom,hogy nem fogok a Far Cry 3-al full hd-ben 8x-os élsimítással játszani,azért kérdezem.



2012. márc. 26. 02:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
A már javasolt FSP Hexa, Chieftec CTG jó megoldás lenne, de még a CM Elite, amit először írtál az is jó (arról annyit tudok mondani, hogy iszonyat halk, félek tőle, hogy nem megy a tápventi, olyanom van).
2012. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy jobban megérni az APU-s megoldás? Amellé a 6550 kártya mellé később tudok még tenni vga-t. Csak az FM1 foglalat miatt lehet nem érné meg,mert később lehet nem tudnám cserélni...
2012. márc. 27. 21:47
 23/26 Panda Péter ***** válasza:
nem lehet, hanem biztos (az FM2 tokozású processzorok nem lesznek jók az FM2 foglalatba és fordítva). ha APU-t szeretnél, legalább a Trinity-t várd meg.
2012. márc. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Viszont a 1155 foglalatba várható hogy jön még proci?Vagy legfeljebb ha cserélni akarom,akkor veszek bele mondjuk egy létező i7-2600K-t?
2012. márc. 27. 23:39
 25/26 anonim ***** válasza:
Állítólag a következő generációs (Ivy) Intel procik jók lesznek a 1155-ös lapok egy részébe. Én mondjuk megjártam így a 775 elején, hogy egy dualcore procit 3 évvel később már nem tudtam fejleszteni (legalábbis gazdaságosan nem).
2012. márc. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Az király lenne:)
2012. márc. 28. 02:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!