Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez a konfig oké...

Szerintetek ez a konfig oké lenne játékra?

Figyelt kérdés

Ha esetleg vannak olyan alkatrészek,amit nem ajánlanátok,vagy tudtok jobb alternatívát,nagyon szívesen várom a javaslatokat.Egyedül a foglalat az,amin nem szeretnék változtatni.

Ja,és monitort milyet lenne érdemes vennem hozzá.Tudom,hogy nem fogok a Far Cry 3-al full hd-ben 8x-os élsimítással játszani,azért kérdezem.



2012. márc. 26. 02:33
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2012. márc. 26. 02:37
 2/26 A kérdező kommentje:

Ez lesz a jó link a konfigról:

[link]

2012. márc. 26. 02:38
 3/26 anonim ***** válasza:

Gigabyte alaplapot nem ajánlom. ADATA helyett is inkább Kingmax vagy Kingson legyen. Tápból elég egy FSP Hexa 400W vagy Chieftec CTG 400. VGA-ból inkább egy 6850, az jóval erősebb.

Ha a foglalaton semmiképp nem akarsz változtatni, így jóval jobb lenne: [link]

2012. márc. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Attól a 6750-től olcsóbban is van 6770, sokkal jobb:

[link]


Esetleg plusz kétezerért 7750:

[link]


Persze egy 6850 még jobb lenne, de az egy tizessel drágább... Azzal biztosan tudnál fullHD-ban játszani (tapasztalat, gyakorlatilag ilyen gépem van, i3-2100, 6850, 4GB memó, CM Elite 500W).

6770-nel is, de azért ott vissza kell venni egy kicsit a grafikán. Monitor meg lehet olyan és akkora amit elbír a keret. Samsungból elég nehéz mellényúlni, de azért lehetőleg ne 1366x768-as felbontású legyen, ez a gép attól többet tudna.

2012. márc. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

A Gigabyte alaplapok szerintem a legjobbak. Nemrég vettem gépet, először volt benne a mostanában dícsért Asrock, utána Asus, majd a mostani Gigabyte. És ezzel vagyok megelégedve. Ezelőtt 4 éve is Giga lapot vettem a C2D gépemhez, ma is tökéletesen üzemel az is.


Mielőtt beugranál annak, hogy mindenki ezeket a fos Asrock lapokat ajánlja majd, gondolj bele, már csak a hangkártya miatt sem éri meg megvenni őket és sok másik alaplapot sem. Az Asrock-on nagyon szar integrált hangkártya van(ilyen árkategóriában): Realtek 662-es, amíg a 4 éves (!) Giga lapomon van Realtek 888-as.A mostani Gigán 889-es, messze jobb, mint az Asrock. Ha ilyen Asrockot veszek, gondolkodhatsz azon, hogy milyen hangkártyát vegyél, hogy normális hangod legyen, ha Gigát veszel, mert ezen messze jobb hangkari van, akkor megfelelhet az integrált hangkártya, hacsak nincs nagyon komoly hangrendszered.

2012. márc. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Panda Péter ***** válasza:

"A Gigabyte alaplapok szerintem a legjobbak"

jah igen, négy éve még tényleg jók voltak, azóta viszont változott a helyzet. a support a béka segge alatt van.

az ASRockot meg nem kell fikázni. bizony feljöttek, és nem véletlenül.

2012. márc. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Fejlődtek? Akkor milyenek voltak eddig?

Mint írtam először a mostani gépemhez Asrock lapom volt, és egy határ szar volt.

Még az Asrock tulajok is elismerték, hogy a hang egy rakás fos. Mindig az ár/érték aránnyal jönnek, de hol van ez? Nekem H61-es lapom volt Asrockból és van Gigából, míg az Asrock egy Realtek 662-őt tudott rátenni, ami nagyon gyenge volt, addig a Giga a H61-es lapjára ami +1000Ft-ba került egy Realtek 889-et tett rá. Ez már egy átagos magyar ember hangcuccához megfelelő. Kérdem: hol kapsz ennyiért hangkártyát? Hány olyat olvasok a hangkártyás PH! fórumban, hogy szeretnék hangkártyát venni, mert az integrált elég ratyi, alaplapom Asrock xy típusú. És amit nyertek 1000-2000 Ft-ot a lapon, a többszörösét elvesztik a hangkártyán, ennyit erről... amúgy ezen kívül is egy fos volt az Asrock, pedig bevállaltam, mert sokan dícsérték, de sajnos csalódtam benne.

2012. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

sztem a giga lap felejtős....

az adata-ra sem tenném fel életem...

azzal a kártyával meg már tegnap el kellett vna felejtened a fullHD-t...

2012. márc. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

"amúgy ezen kívül is egy fos volt az Asrock"

Ilyenkor jó nagy betűvel ajánlom írd utána azt hogy szvsz mert rohadtul elfogult vagy, és még a piaci "képpel" se vagy tisztába.

Az meg hogy neked nem jött be az ASRock, attól még nem lesz az összes lap szar.

Amúgy ha már itt tartunk, a gigát is lehetne szidni bőven.

Amúgy ha már PH!-val dobálózunk ajánlom nézz be a milyen alaplapot topikba, fejtsd ki az érveidet(vagyis ezt írd le), és nézd meg mennyire leszel "elismert".

No meg ha már PH! én olvastam már a gigákon leégő mosfetekről, vacak venti vezérléről, UEFI hiányáról, digi vrm sincs, a support gyalázat stb...persze itt nem mindegyik kapcsolódik a H61-es kateghoz, de még azt hozzáteszem hogy az ASUS és az ASrock beharangozta hogy az ivy támogatást lehozza H61 szintre is.

2012. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Panda Péter ***** válasza:

a hangkártyát ne keverd bele, az átlag magyar júzer hangcucca műanyag dobozos egyutas aktív szutyok borzalom, vagy még rosszabb esetben ilyen kis fos cicergőkből álló 5.1, amin 96kbitps-es youtube RIP-eket hallgat.... oda aztán nem kell chip. aki meg minőségi zenét akar hallgatni, annak akármilyen gigán lévő integrált hangcucc szar lesz. szóval ez nem érv.


igen, volt honnan indulni az ASRock-nak, mert iszonyat low budget cuccokat gyártottak, látszatra meg lehetett mondani a NYÁK-ról, hogy spóroltak ahol tudtak. nézz meg most egy AS lapot, ugyanott vannak, mint a giga, vagy akár az asus (nyilván azonos árkategóriában).


egyetértek, attól hogy neked rossz tapasztalatod volt egy lappal, azt ne vetítsd ki az egész gyártóra. pláne hogy egy régi lap alapján fikázod a mostani termékpalettát.

2012. márc. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!