Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit javasoltok, hogy mit...

Freqvence kérdése:

Mit javasoltok, hogy mit újítsak a számítógépen?

Figyelt kérdés
Problémám akadt,mivel több online,multiplayer játékkal játszom.Amivel baj van,az a Counter-Strike:Source nevű game.Körülbelűl átlagban 60-90FPS(Kép Per Szekundum)-om van.Többi játékkal semmi probléma,bár az újabb gamek mint pl.Battlefield 3 nem mennem maxon,de mások igen,mint pl.Mw,Mw2.Intel Pentium D Dual Core 3,00Ghz CPU,nVidia WinFast Leadtek GT220 videókártya(1024MB,DDR3),valamit 1xDB Kingston 2GB PC6400 Ram.Az alaplapomon azt írja,hogy Dual Channel Memory,de nekem 1db Rammom van.Ez befolyásolhatja azt,hogy mennyire bírja a játékokat?

2012. márc. 25. 13:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha Pentium G620at veszel, alaplapot is cserélned kell, mert más foglalatú.
2012. márc. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát,ahogy látom,mindenki azt mondja,hogy gyenge a videókártyám.Megkérdeztem egy helyi srácot aki számítógépekkel foglalkozik,ő is azt mondta,hogy a videókártya kicserélése nagyban segítene,ugyanis hiába vennék én új procit meg rammot,nem használna kakit sem.kb. 35k forintom van egy új vidikarira.Ki mit tud ajánlani?Kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2012. márc. 27. 16:48
 13/17 A kérdező kommentje:
És,nVidia vidikarit szeretnék venni.
2012. márc. 27. 16:48
 14/17 A kérdező kommentje:
[link] Ilyen alaplapom van jelenleg
2012. márc. 27. 16:50
 15/17 anonim ***** válasza:
Miért pont nVidia karit akarsz?... Ebben az árkategóriában sokkal jobb AMD kártyákat kapni azonos áron... Ebbe a gépbe szerintem ennél nagyobb kártyát felesleges rakni: [link]
2012. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igen,viszont akkor alaplapot is kéne cseréljek,és ha cserélnék alaplapot és vennék egy ilyen Sapphiret,akkor nem telne rá :(
2012. márc. 27. 18:54
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a RAM-on is újíts.

Sokkal élvezhetőbbek a játékok, pl Battlefield 3 2 GB rammal már nem megy olyan szépen.

2012. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!