Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit javasoltok, hogy mit...

Freqvence kérdése:

Mit javasoltok, hogy mit újítsak a számítógépen?

Figyelt kérdés
Problémám akadt,mivel több online,multiplayer játékkal játszom.Amivel baj van,az a Counter-Strike:Source nevű game.Körülbelűl átlagban 60-90FPS(Kép Per Szekundum)-om van.Többi játékkal semmi probléma,bár az újabb gamek mint pl.Battlefield 3 nem mennem maxon,de mások igen,mint pl.Mw,Mw2.Intel Pentium D Dual Core 3,00Ghz CPU,nVidia WinFast Leadtek GT220 videókártya(1024MB,DDR3),valamit 1xDB Kingston 2GB PC6400 Ram.Az alaplapomon azt írja,hogy Dual Channel Memory,de nekem 1db Rammom van.Ez befolyásolhatja azt,hogy mennyire bírja a játékokat?

2012. márc. 25. 13:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzed lenne újításra? Ha nincs pénzed új gépre(mert igazából elég elavult gép, nem igazán érdemes fejleszteni), akkor a VGA-t cseréld mindenképp. És vennék bele még egy ugyanolyan ramot is, ami most van.
2012. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát egy teljesen új PC-re most épp nincs elegendő pénz.Csak az a helyzet,hogy a vidikarimat 1 éve vásároltam.A gép maga,kb. 5éves.Mások a processzor lecserélését valamint egy 2x2GB Dual Channel rammot ajánlottak.De azért köszönöm,hogy válaszoltál,megfontolom a dolgot és meglátom,hogy mit teszek majd.
2012. márc. 25. 13:56
 3/17 anonim ***** válasza:
Úgy egyszerűbben tudok segíteni, ha leírod, mennyit tudnál rászánni újításokra. És esetleg konkrét dolgokat is tudok ajánlani.
2012. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom,hogy a CPU-t kéne frissítenem,mivel már kb.5 éves.Már kinéztem magamnak egy ilyet: [link]


és mivel a mostani alaplapom nem támogatja az AMD procikat ezért kinéztem magamnak egy alaplapot is: [link]


Szerintetek ez így jó?Mert ebbe az alaplapba beraknám a mostani 2GB-omat,és mivel ez már nem Dual-Channel beletudnám rakni még az 1GB-s ramot is ami a mostanival nem megy mert csak Dual-Channel RAMot visz.

2012. márc. 25. 16:03
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal nagyobb javulást nem nagyon fogsz látni. Inkább vegyél egy Asrock H61M-VS alaplapot + Pentium G620 processzort, így jobban jársz. De még egyszer mondom írd le mennyit költenél cuccokra, úgy egyszerűbb lenne segíteni...
2012. márc. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A Pentium g620 alapból nem érné meg szerintem,mivel most Pentium D dual core 2x3GHz-m van,a g620 az 2x2.6ghz
2012. márc. 25. 20:32
 7/17 anonim ***** válasza:
G620 sokkal erősebb, mint a Pentium D. És az órajeleket nem szabad megszorozni a magok számával. Hiába 3GHz-es a Pentium D, a G620 2,6GHz-cel is sokkal erősebb.
2012. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja és még egyszer mondom: Hiába vennél új procit, nem lenne sok javulás, mert a VGA-d elég gyenge, és lehúzná a gép teljesítményét, főleg játékok terén.
2012. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a válaszodat,és elég olcsó és igazad van,sokkal jobban járnák mert olcsóbb.Egyébként olyan 30-35k forintot költenék rá,persze nem az egész gép frissítésére,mert annyival kitörölhetném a fenekem.Most csak alaplap + proci cserét akarok csinálni.
2012. márc. 25. 20:38
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát kb. olyan 30-40ezer forintom van most.De ha INTEL procit veszek alaplapot nem kell cseréljek,mert az kompatibilis intel procikra,ezért így vehetnék egy VGA+procit.Mit gondoltok?
2012. márc. 26. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!