Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudnám a Samtron 76E...

Hogy tudnám a Samtron 76E 17"-os CRT monitorom válaszidejét megnézni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 16. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mintha a CRT monitorok esetében létező fogalom lenne a válaszidő.
2012. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legjobb minőségű LCD képernyő teljes válaszideje kevesebb, mint 20 ms. Azonban a CRT monitorok képernyőjének 4 ns a válaszideje, ezzel a CRT monitorokat ellőbbre helyezve, ha a válaszidő a fő kérdés.
2012. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

esetleg valami más paraméter amivel össze lehetne hasonlítani?


egyébként kinéztem magamnak egy monitort aminek 6 - 8 ms -es válaszideje van, és azon hezitálok megéri e nekem leváltani a jól bevált kis crt monitoromat leváltani egy lcd monitorra? (igaz vaterán néztem ki egyet használtan)

2012. márc. 16. 21:28
 4/7 A kérdező kommentje:
Technics84 ezt már én is megtaláltam, csak azt hittem hogy azért meg tudom nézni crt monitoroknál is ezt az értéket, de akkor ezek szerint nem.. de azért köszi a válaszokat!
2012. márc. 16. 21:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem azon gondolkodj el, hogy mennyit ülsz a monitor elött... Ha sokat, akkor LCD, nem küld káros sugarat... a szem fontos szervünk... legalább is én így gondolom...
2012. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem tudom linkelhetek e én be ide ilyeneket, de a fent említett monitorommal szemben jobb választás lenne e ez a monitor:


[link]


inkább játékra használom a gépet, elsősorban cod4 multi, pár nfs játék, egyébbel nem nagyon játszok mostanság.. szal ilyen téren melyik a jobb a crt vagy az lcd?

2012. márc. 16. 21:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyors játékra jobb a CRT. A profi játékosok (FPS-re gondolok itt elsősorban) mind CRT-t használnak.
2012. márc. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!