Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri manapság még DDR2-es...

Megéri manapság még DDR2-es memóriájú alaplapot venni, vagy inkább már DDR3?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 21:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Senki nem mondta hogy ddr2 vagy ddr3 memória lenne a cmos, ettől függetlenül memóriája van az alaplapnak. Fail^3"


Dehogynem, a kérdező ezt kérdezte, amire te a cmos-szal válaszoltál, ami se nem memória, se nem DDR2-3, szóval nem csak hogy válasz fail, de még szövegértelmezésből is szar vagy.

2012. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nem unjátok?
2012. márc. 17. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Dehogynem, a kérdező ezt kérdezte, amire te a cmos-szal válaszoltál, ami se nem memória, se nem DDR2-3, szóval nem csak hogy válasz fail, de még szövegértelmezésből is szar vagy."

A te válaszodra válaszoltam, miszerint "az alaplapnak nincs memóriája", aztán a kérdezőjére, szerintem nem engem rugdostak át nyelvtan kettessel az érettségin. Mindenki tudja, hogy a kérdező mire kérdezett, de te csak belekötöttél, és még azt is szarul csináltad. Fail^4

2012. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem rugdostak át az érettségin, mert el sem jutottál odáig, legalábbis ilyen szövegértéssel biztosan nem. A kérdésbe meg nem kötöttem bele, mert a vak is látja, hogy értelmetlen hülyeség.
2012. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy mersz használni olyan szavakat, mint például az "értelem", mikor neked közöd nincs hozzá. Ez kiderült a legutóbbi hozzászólásodból is, miszerint képtelen vagy értelmezni a fenti kérdés lényegét. Ehhez kb. 90 es IQ lenne a minimum, de persze nem lehet mindenki átlagos, kellenek ilyen imbecil/debil hülye gyerekek is, hogy tudja az ember, ilyenek is vannak, genetikai hulladék.
2012. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A fenti kérdés lényege, hogy milyen DDR2-es vagy DDR3-as memóriájú alaplapot vegyen, a válasz pedig az, hogy semilyet, mert nincs ilyen. Ez akár 60-as IQ-val is menne, de neked nem sikerült, viszont a pofázás az nagyon megy. Kár.
2012. márc. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Rajtad kívül minden mentálisan ép ember értette hogy mire kérdez az illető. Nem furcsa? Nem, gondolom a szüleid testvérek voltak.
2012. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Minden mentálisan ép ember képes megfogalmazni egy értelmes mondatot. Nem furcsa? Gondolom az ennek az amúgy egyszerű kritériumnak megfelelni képtelen egyedek szülei voltak testvérek, meg persze a tieid.
2012. márc. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!