Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen 775-ös foglalatú...

Milyen 775-ös foglalatú alaplapot ajánlotok, melybe lehet PCI-E (ha lehet 2. 0-ás) kártyát beletenni, és DDR3-as RAM foglalata van?

Figyelt kérdés

Tudom, léteznek ilyenek, találtam egy Gigabyte-ot, de sehol sem látom, hogy meglehetne venni, gőzöm nincs mennyibe kerül, végig néztem már mindent. Persze, más ilyen alaplap is jó lenne, max 15000-20000Ft-ért.


Tudom, a 775-ös foglalat nem túl új, de nincsenek nagy igényeim, a Core 2 Duo processzoromat pedig bele tudnám tenni, a DDR3-as RAM-ok meg olcsók.



2012. jan. 5. 20:24
 1/5 Tudor Vidor ***** válasza:

Parancsolj.

[link]

2012. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért gondold meg még egyszer! Ha már frissítesz, valami mai darabot vegyél!
2012. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

775-nek ez tökéletes: [link]


De itt van több is szemezgess: [link]

2012. jan. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nézegettem több helyen is alaplapokat, de soknál például a PCI-E x16 verziója nem derült ki számomra. Tudom, 2.0-ás kártya megy 1.0 foglalatban, de nem tudom, hogy teljesítmény szempontjából mennyit számít. Mondjuk nem lenne szó egy nagyon erős kártyáról, úgy gondolom.


Van valami konkrét márka, típus, amit tudnátok ajánlani, illetve valakinek van/volt ilyen jellegű alaplapja? Kíváncsi lennék a tapasztalatára, hogy mennyire (volt) jó, megbízható.

2012. jan. 6. 19:25
 5/5 anonim válasza:

Hasonló cipőben járok én is. Nekem is ezek a feltételeim.

P5QL Pro alaplapom volt más fél éven át mostanáig csak a táp kiégette szal venni akarok egy másikat vagy egy hasonlót. Ez még DDr 2 -es volt , de 775 -s , pci 2.0 -ás.

Nézegettem sok alaplapot ami király lenne és DDR 3 -asok is vannak ,de sajna sehol nem látni őket vagy kapni :S

Itt vannak :

-Gigabyte GA-EP43-UD3l (DDr2)

-Asus P5q SE2 (DDr2)

-Asus P5qd turbo (DDr2)

-Asus P5G43T-M Pro (DDr3)

-MSI P43-C51 (DDr3)

2012. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!