Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SMC smcwrb14-g Router probléma...

SMC smcwrb14-g Router probléma. Help?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen típusú routerem és mostanában ujra kell indítani ahhoz h legyen net, és nem a modemmel van a baj.A beállításokkal minden rendben és van és ha újra indítom akkor lesz is net csak egy pár óráig.Nem is a szolgáltatónál van a gond.Mi lehet a probléma?

2012. márc. 9. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:

1.Tedd hűvösebb helyre nekem akkor csinált ilyet amikor közel volt a radiátorhoz és lefagyott a túlmelegedés miatt.

2.Firmware-t kell frissíteni.

3.Gyenge az internet jel amit a router nem kedvel(Találkoztam már ilyennel SMC esetében.) ezt a szolgáltató nem szokta figyelni mert vezeték esetében tök mindegy a jelerősség csak 0 ne legyen.

4.Lehet rossz a vezeték már ilyennel is volt dolgom.

2012. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:
+ az smcwrb14-g egy őskövület. Az SMC pedig szutyok márka.
2012. márc. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod. :D előttem szóló én is sokáig szívtam vele marad a jó öreg TP-LINK az még nem okozott csalódást szerintem a kérdezőnek egy új nem ártana. (Előző előtti vok.)
2012. márc. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, tisztában vagyok vele h mivel is van dolgom. És köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 10. 13:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!