Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ilyen cpu húzhatja 4 évig?

Egy ilyen cpu húzhatja 4 évig?

Figyelt kérdés

[link]



tudom drága és felesleges, de ugy vélem munkára tökéletes és szórakozásra is hogyha nem 1 évre kell kifizetni ennyit, egy ilyen cpu 4 évig elég lenne mindenre?


2012. márc. 7. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Most jósoljuk meg? Semmi sem biztos. Amúgy valószínű.
2012. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem kell megjósolni de lehet következtetni kicsit.
2012. márc. 7. 21:06
 3/13 anonim ***** válasza:
egy ilyen gép összerakása márha a prociból indulunk ki nem két forint és nem is 300 ezer. namármost. ha veszel egy ilyen procit, ahhoz alaplap is kell , gondolom nem a legcsövesebbet veszed egy ilyen procihoz, és ahhoz már táp is kell azse 2 forint. és nemhiszem hogy a memórián meg a vinyón spórolnál. és még nincs videókártyád. tehát , ha egy ilyen gépet összeraksz, akkor nemértem hogy miért aggódsz azért hogy 4 évig bírja-e. mert gondolom van rá pénzed. persze kivéve ha már van géped amibe beletennéd, de ha nem egy olyan gép amibe ilyet terveztek, akkor cserélheted le az egész géped. de igen valószínűleg normális használat mellet 10 évet is birnia kell.
2012. márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nem az élettartamára volt kíváncsi... 10 év múlva ez már k*rvára de elavultnak fog számítani...
2012. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
minden van csak alaplap+cpu kell és nincs mindig ennyi pénzem csak 1x fektetek be hosszabb távra és igy gyorsitok a munkámon is.
2012. márc. 7. 21:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban meg fogja érni többször olcsóbbat vásárolni, mint hosszabb távra tervezni.
2012. márc. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
VGA-d, tápod milyen? lehet el se bírja ezt a procit.
2012. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tápod milyen?
2012. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
500W FPS, és egy 6850 egyenlőre.
2012. márc. 7. 22:15
 10/13 anonim ***** válasza:
én megvárnám az ily bridget!
2012. márc. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!