Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valakinek valami ötlete van,...

Valakinek valami ötlete van, hogy miért nem indul? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Olyan gondban vagyok, hogy össze vásároltam netről egy gépet (proci alaplap memóriák stb). és az istennek sem akar elindulni- venti felpörög, és annyi, se kép se hang. de még nem is sípol!. memóriák tuti jók, mert újak (teszteltük másik gépben), proci egyáltalán nem melegszik, lehet hogy az halott? ha valakinek van valami ötlete írjon lécci :S az alaplap egy MSI K9NBPM2-FID a proci pedig egy AMD Athlon 64 3500+. az alaplapon integrált videó kártya is van, vinyó indításkor felpörög. de nem dolgozik.
2012. márc. 2. 09:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
bios reset után is ugyan az a helyzet.. :/ venti pörög. vinyót rádugva a vinyó pörög mint állat. de nem olvas semmit...
2012. márc. 2. 13:30
 12/16 anonim ***** válasza:
rossz az alaplapod ennyi
2012. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
vagy a proci.. alaplai vga... majd tesztelgetem, jobb esetben csak az alaplai vga :S
2012. márc. 2. 20:19
 14/16 A kérdező kommentje:
*Alaplapi
2012. márc. 2. 20:20
 15/16 anonim ***** válasza:
MÉG TANULNOD KELL
2012. márc. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
nem kioktatást kértem... ha te ennyire profi vagy a gépek terén örülj neki, és igen van mit tanulnom, nem mondtam hogy nincs ;) nem végeztem számítástechnikai iskolát, amit tudok magamtól tanultam meg...
2012. márc. 3. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!