Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gondom az a konkrétumokban...

A gondom az a konkrétumokban van benne. Nincs valakinek valami ötlete hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Alaplapom Asrock G31-VS2+videókártya GIGABYTE GeForceŸ 9800GT 512MB GV-N98TGR-512I + processzor intel pentium dual core e5700 + 2gb ram


Van egy nagyobb gondom! A gondom az lenne hogy a számítógépet bekapcsolom, a videókártya elindul de aztán kb.5 másodperc után leáll, vagy be sem kapcsol a videókártya. Viszont ha bekapcsol a videókártya akkor pedig belép a rendszerbe és váratlanul leáll internetezés vagy játék közben.


2011. jún. 4. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Hali Szerintem a hűtő rosz és túlmelegszik a csipp.Így Esetleg hangot nem ad a rendszer amikor el sem indul?(2 rövid 1 hosszú az a videókártya hibájára utal.)Én szerintem próbáld meg kivenni kitakarítani nagyon alaposan és ujra betenni.

Nekem akkor volt ilyen amikor drivert frissítettem.

2011. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A hangot illetve amikor beindul a gép, akkor nem pittyeg mint szokott hanem kattan egyet és ennyi. Mert ha jó akkor mindig pittyen egyet és itt meg csak kattan egyet.
2011. jún. 4. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!