Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tudom telepíteni a VGA...

Nem tudom telepíteni a VGA kártyát, mert félúton megáll, van valakinek ötlete mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán vásároltam egy Radeon HD6670 típusú videókártyát (eddig Geforce 9400GT volt, de felmondta a szolgáltatot). Beszereltem, a windows indításnál érzékeli is, hogy új hardver lett csatlakoztatva, "Videóvezérlő (VGA-komptibilis)". Ha a CD-ről kezdem el telepíteni akkor megáll a felénél, az Analizálás-Grafikus Hardver keresésénél és semmi sem történik, csak tölt és tölt, de nem halad. Ha az "Új hardver telepítésénél" próbálom (amit a Windows automatikusan behoz), a a keresésnél szintén ugyan ez a helyzet, nem hajlandó továbblépni, csak keres,keres..
2011. dec. 6. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
VGA driverét próbáltad installálni?
2011. dec. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elméletileg így telepíthetném a VGA illesztőprogramját, íhogy fent leírtam. Vagy ez előtt kellene valamit?
2011. dec. 6. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Elméletileg meg inkább a gyártó oldaláról töltsd le a legújabb Catalystet.
2011. dec. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!