Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri windows 7-re frissítenem?

Megéri windows 7-re frissítenem?

Figyelt kérdés

Asrock h61m-vs-b3

Intel Pentium G620

2gb DDR3 RAM

ASUS EAH4850 1GB DDR3

1tb SAMSUNG HDD

Megéri XP-ről 7-re frissítenem? számíthatok játékok terén teljesítménynövekedésre? Ha érdemes, melyik fajta 7-et rakjam fel?


2012. febr. 28. 12:27
 1/8 anonim válasza:
31%
de nem ám!
2012. febr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Érdemes lépj át! És a Windows 7 Home -ot ajánlom!
2012. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az előző komment írójának igaza van... A konfigurációd lehet elviszi a Win7-et de nem javaslom, bármennyire is szép megjelenése. :D A lényeg hogy nem számíthatsz teljesítmény növekedésre, sőt inkább teljesítmény csökkenésre számíts ha felteszed... Ahhoz hogy tudj játszani Win7 alatt minimum 2 GB ram kell. És még akkor is csak kissebb játékok indulnak el, lehet, hogy még akadni is fognak. Szerintem maradj XP-nél, míg nem veszel egy jobb gépet. Am nem rosz a Win7, bár nem nyerte el a tetszésem, mert nagyon sok a driver probléma, és kicsit nehez tudja kezelni a hardvereket. Ha irodai környezetben akarod használni (nem játékra), akkor elég a konfigod.
2012. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden jó! Vegyél még 2GB RAM-ot és mehet rá a Win7 64Bit!!
2012. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy bíz ! Az előttem szóló mellé állok ! Nekem mikor annó váltottam XP-ről Win7 ultimate 64 bit-re , a játékoknál igen nagy fps növekedést hozott . A MOH Airborn médiumról very high lett ugyanabban a hardverkörnyezetben . Mondjuk akkor még 2 giga ramom volt !
2012. febr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ha veszek bele még 2gb ramot, akkor érzékelhetően jobb lesz win 7 64bit alatt?
2012. febr. 28. 19:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben! :)
2012. febr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére, nem drágák, szerintem holnap meg is cselekszem a vásárlást :D
2012. febr. 28. 19:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!