Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik összerakott gép a...

Melyik összerakott gép a legjobb ezek közül játékra?

Figyelt kérdés

Üdv azt szeretném megtudni,hogy ez a pár gép közül melyik jobb játékokra?NE TÉRJÜNK EL A TÉMÁTÓL!!!!!!Azt kérdezem,hogy melyik a legjobb játékra mint,hogy az összerakott gépek ez meg az...


BCGROUP AMD Athlon II X2: [link]


BC GROUP INTEL PRO PLUS: [link]


BCGROUP AMD GAMER I: [link]


BCGROUP GLADIATOR: [link]


BC GROUP AMD GAMER II: [link]


BCGROUP INTEL GAMER I: [link]


2012. febr. 28. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
öszerakott gépet soha ne vegyé!!!
2012. febr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
jó lenne ha lehetne érteni is
2012. febr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igazából mind úgy sz*r, ahogy van. Amelyikbben lenne egy értelmesebb videokártya, legalább egy 6770, ahhoz beraknak egy Celeron procit... Amelyikben lenne egy négymagos (bár abból is a gyengébb fajta) proci, ahhoz odatesznek egy gyenge videokártyát...
2012. febr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor most melyik a legjobb jatekokra?!?!?!BMEG EN AZT KERDEZTEM HOGY MELYIK A LEGJOBB JATEKOKRA NEM HOGY ITT PANASZOKJATOK NEKEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. febr. 28. 11:24
 5/14 A kérdező kommentje:
Es mi van ha ez a jelenlegi szamitogepem is elore osszerakott?Mar 5 eve megvan es eddig is csak a monitorral volt baj
2012. febr. 28. 11:31
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem azért írták, hogy ne vegyél előre összerakott gépet, mert az gyorsabban elromlik, hanem azért, mert ezeknél az előre összeállított gépeknél nem azt nézik, hogy minél jobban összeillő, minél erősebb hardvereket rakjanak bele, hanem azt, hogy ők a legolcsóbban jöjjenek ki, azért hogy a kész gépet nagy haszonnal tudják eladni.


Sokszor nevetséges, hogy milyen hardver kombinációk vannak egy ilyen előre összerakott gépben. Ha külön-külön válogatod össze a hardvereket, akkor ugyanannyi pénzből általában 20-40%-kal erősebb gépet is össze tudsz szerelni. Ami nemcsak, hogy gyorsabb, de tartósabb is lesz, esetleg kevesebbet is fogyaszt, ha arra is figyelsz az összeállítás során.


Ami még az előre összerakott gépek ellen szól, az az, hogy a tápegységen annyit próbálnak meg mindig spórolni, amennyit nem szégyellnek, ezért mindig azt a tápot rakják bele, amit akkor éppen a legeslegolcsóbban be tudnak szerezni, legyen az akármilyen silány minőségű kínai táp. Ugyan a táp az nem felelős a teljesítményért, viszont egy ócska tápban folyamatosan ingadozik a feszültség, ami megrövidítheti a hardverek élettartamát.

2012. febr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

uccsónál a pont...


az összerakott gépeknél a gariztatás általában rémálom

írd ki hogy mennyi pénzed lenne rá...


amugy meg mit bmegozol?

csak segíteni akarnak...

egyik sem jó játékra..

valamelyik alkatrész mindegyikben kilóg a többi közül..

ezért olcsók..

de cserélni benne meg nem tudod mert csak egybe garanciás...

2012. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..


Inkább írd le mennyi pénzért kellene és milyen oldalról.

2012. febr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jaja! Sokkal jobb szétszedett gépet venni! :)


Szerintem, ha az igényeid kielégiti, vehetsz előre összerakott gépet. Ha nekem mindenre megfelel, tulajdonképpen tökmindegy, hogy ki/miért ezekből az alkatrészekből rakta össze. Az viszont tény, hogy ha össze tudod magadnak rakni, vagy lehetőségen van rá, pl iponnál összerakatni, akkor anyagilag jobban jössz ki.

Számomra a legfontosabb dolog a garancia. Előre összerakott gépbe ha jól tudom, csak garanciavesztéssel nyúlhatsz bele. Gondolj bele, ha akarsz később mégegy vinyót...


Ha mindenképpen választani kellene a fentiekből, talán az AMD Gamer II, de egyik gép sem valami húha, ha játékra kell.

2012. febr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Amúgy lehetek őszinte? Már két kérdésednél is ecseteltem miért ne vegyél előre összerakott gépet, ezek után feladom!

mondjatok szemétnek pontozzatok le, de hogy egy ember ennyire értetlen legyen. Írtam neki hogy vacak noname táp, erre előáll azzal hogy megveszi a gépet, és tesz bele jobb tápot, meg jobb VGA-t! Ha picit is gondolkoznál(nem bűn) rájönnél hogy ez nem költség hatékony módszer. Sőt megsúgom egytől egyig az összesbe bele lehetne kötni! Szóval ha ezek után se érted meg, akkor vedd meg nem az én pénzem cseszed el!


Elnézést, de ez már kikívánkozott!

2012. febr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!