Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nektek voltak ilyen problémák?

Nektek voltak ilyen problémák?

Figyelt kérdés

SZeretném a gépemet fejleszteni és szeretném tőletek kérdezni mennyi az esélye annak h vissza kell vinni a garanciába mert elromlott. (gondolok itt proci, ram, alaplap, vga, táp)

Mert az lenne a helyzet h sokkal olcsóbban tudok ujonnan beszerezni dolgokat de sajnos nincs rá garancia, nem vállalnak rá. és hogy akkor mennyi lenne az esélye h elromlik a beüzemelés után?


2012. febr. 25. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg nem több az esélye, mint a boltinál, csak ott viszont ha beüt a baj, lehet lóbálni a garancia levelet. Itt max a faszod lóbálhatod, mert senkit nem fog érdekelni. :) Döntsd el, megéri-e spórolni.
2012. febr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szinte mindegyik alkatrészen 10.000 ft ot spórolnék. És nem használt zsír új.
2012. febr. 25. 08:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor is kifoghatsz gyengébb minőségűt, vagy selejtet. :)

Szerintem a garancia igen csak fontos. Ha elromlik valami, újat kell venned, mert kuka lesz a hibás alkatrész. De mint mondtam, te döntsd el.

2012. febr. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amint látom nem vagy nagyon eleresztve anyagilag,amit ne vegyél sértésnek,nagyon sok ember így van sajnos,még én is! Tehát ha fontos hogy mennyiért tudsz alkatrészeket beszerezni,akkor nagyon is fontosnak kell hogy legyen a garancia. Mert ugye sosem lehet tudni,még a legbeváltabb gyártónak is akadnak selejtes,hibás hardverei. És ha kifogsz egyet hidd el jó ha van rá garancia.

De ezt neked kell eldöntened hogy vállalod a kockázatot.

2012. febr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igen de nemmindegy h 130 ezret vagy 80 ezret költök rá :S
2012. febr. 25. 11:12
 6/9 A kérdező kommentje:
Volt már oylan h visszakellet cserélni a garanciába valamilyen terméket?
2012. febr. 25. 12:09
 7/9 anonim ***** válasza:

" de nemmindegy h 130 ezret vagy 80 ezret költök rá "


ez igaz,de ha később valamelyik alkatrész hibás lesz nincs hova vinned,és azt újból meg kell venned. Itt a kockázat. Lehet nem lesz baj,de ezt nem tudhatod!


És igen,sajnos elég sok terméket visznek vissza garanciás javításra. Ahogy mondtam,a döntés itt a tied.

2012. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És annak mennyi az esélye hogy 1-2 hét, hónap után romlik el?
2012. febr. 25. 22:19
 9/9 A kérdező kommentje:
Mert arra van még garancia h beüzemelem és elindul. Az után már nincsen
2012. febr. 25. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!