Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy kb 5 éves PC-hez mindegy,...

Egy kb 5 éves PC-hez mindegy, milyen videókártya van benne, a lényeg csak a csatlakozó?

Figyelt kérdés
Eddig ATI Radeon x550 volt benne, viszont a csatlakozójával valami gond lehet, mert vettem egy új LED monitort, aminél vibrál a kép, más frekvencián, és felbontáson is, plusz még a CRT monitor is gyakran csinálja ezt. Mindkettőt kipróbáltam másnál, ott nem volt semmi gond. Egyik ismerősöm azt mondta, hogy videókártya csatlakozóval van gond, de mivel azt nem lehet külön cserélni, ezért venni kell egy újat. Viszont gyártani ilyen típusút biztos nem gyártanak, tehát milyet vegyek bele? Az mindegy? Ha kell, írok konfigot is!
2012. febr. 21. 14:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Na, megvettem a kártyát, már csak bele kell szerelni :D Nvidia GeForce 8400 GS. Kinek mi a véleménye? :)
2012. febr. 29. 16:00
 12/13 anonim ***** válasza:
A lehető legolcsóbb kártya, animézni elég.
2012. febr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2012. febr. 29. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!