Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopom nem kapcsol be. Mi...

A laptopom nem kapcsol be. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Szóval részletesebben ez a baja: Amikor be akarom kapcsolni, megnyomom a gombot, viszont ezután csak annyi történik, hogy elindul, mert lehet hallani a ventilátor, meg egyebek hangját, de egy 2 mp. és kikapcsol. Tegnap is ez volt, de akkor viszont kb. a 10. próbálkozásra beindult...Ma már viszont nem akar beindulni.. A gépet nem érte semmilyen, ütés, el sem lett mozdítva a helyéről, egyik napról a másikra ez lett. Köszönöm előre is a válaszokat!

2012. febr. 20. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Fel van töltve? ×'D Próbáld meg töltőn is. Ha ez nem megy akkor még megpróbálhatsz valamit. Kiveszed az akkumulátort és a bekapcsoló gombot nyomva tartod 60 másodpercig. (Ez lemeríti benne a kondenzátorokat, vagy mi), majd így rakod be az akkut töltöd fel és indítod el. Egy próbát megér.
2012. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezt már próbáltam, így se jó..:|
2012. febr. 20. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Tápegység hiba lehet szerintem. Nem fagyott le mostanában, nem kezdett el úgy, lefagyoskodni? hát ilyen hidegben mindenkinek lefagy a gépe na mindegy! Hogyha ezelőtt a nem kapcsol be a gép hiba előtt elkezdett fagyni akkor az szerintem tápegység lesz. Nekünk is ez volt a gond a régi PC-nkel. A játékoknál NEM hozott ki egy-egy menüpontot(elbírta a játékot, nehogy valaki ezzel az indokkal jöjjön)Teljesen megállt, meg minden, és az egyik-nap már nagyon fagyott, akadt még ha nem is ment rajta semmi. és a másik nap, este amikor használtuk volna, azt veszzük észre, hogy a gép nem kapcsol be. vettünk bele 10,000 ft-ért egy tápot
2012. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!