Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kapcsol be a laptopom?

Miért nem kapcsol be a laptopom?

Figyelt kérdés
Szóval megnyomom az indítás gombot, ezután egy fekete háttér, fehér betűkkel írja, hogy sikeretlen volt az indítás. Vannak ilyen lehetőségek, hogy csökkentett mód, windows normál módú indítása stb. Rámentem mindere már többször is de nem sikerül. Eljut addig, hogy tölti a windowst de aztán megint csak ez a szöveg jön elő. Amúgy leejtettem, kb 3 hete, és elromlott az érintője, csak egérrel működött, aztán 1 hét után már nem is kapcsolt be. Biztos az a hiba, hogy leejtettem, dehát nemtudom, hogy mit lehetne vele csinálni. :S :/
2011. aug. 5. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Vidd el szervizbe

En alaplap hibara gyanakszom

2011. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A cuccokat letudják menteni? Nagyon sok sulis dolgom van rajta... :(
2011. aug. 5. 15:41
 3/3 legendavagyok01 ***** válasza:
Azért érdemes lenne egy linuxos live cd-t ráengedni, akkor kiderülne, hardveres-e a hiba, illetve ha elindulna, akkor lementhetnéd a cuccaidat az újratelepítés előtt.
2011. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!