Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapcsol ki a DELL...

Yuda kérdése:

Miért kapcsol ki a DELL laptopom csak öt perc után?

Figyelt kérdés
Telepítettem már többször asztali gépet,de a laptop még új számomra- mellékelek egy képet,amire tippelek,de lehet egész más helyen kell keresgéljek - segítséget kérnék hol és mit kell beállítsak, mert úgy tűnik alapbeállításon ez van. [link]
2010. szept. 8. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen valahol ott lesz a megoldás.Fig a laptop biztos hogy kikapcsol?? :D Mert a képből kiderül hogy 5 perc után a monitor kikapcsol pl vinyók is, azaz a gép tetszhalott lesz, de pár másodperc alatt ilyenkor fel tud ébreni, ugyanabban az állapotban hagyva mindent ahogy hagytad.Ha tényleg kikapcsol, akkor iis valami enegiagazdálkodós dolog miatt van sztem.
2010. szept. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A gép pár perc múlva teljesen kikapcsol -leáll,most telepítettem és még látod le se mértem -de a problémám,hogy nem a megszokott módon azonnal leáll,hanem eltűnik a tálca -látszik az asztali kép,olyankor semmire nem reagál -szóval készül a leállásra de van az 10 perc is mire odaér-és nem tudom mit kell beállítsak-ez nekem szokatlan.
2010. szept. 8. 18:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem melegszik tul?

mer a haverom DELL laptopja rohatt forro uzemi homersekletu volt gyarilag is..

2010. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
DELL laptopok nem arról ismertek hogy túlmelegedjenek, vagy bármi más bajuk legyen.. :) Bocsi konkrétabban nem tudok, szoftveres hiba lesz szerintem.
2010. szept. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most telepítettem újra az egész rendszert-egyelőre még kizárnám a szofverhibát.
2010. szept. 8. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt az allitasodat megcafolnam.

Mivel rengeteg melegedesi gondokkal kuzdo DELL laptoprol hallottam ,es lattam mar..

Ezert vetettem fel ezt a lehetseges problemat is..

2010. szept. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem ne zárd ki a softwares gondot, ha van egy program is amit már feltelepítettél, vagy csatlakoztattál akár egy pendrive-ot is.
2010. szept. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké-igaz lehetne a szoftveres probléma,ha nem ugyanazokat a progikat használnám gond nélkül régóta -elég konzervatív vagyok etéren,amíg megfelel egy progi,nem cserélek csak azért,mert frissebb.
2010. szept. 9. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!