Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kapcsol be a laptopom?

Miért nem kapcsol be a laptopom?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy egyik napról a másikra, nem tudom mi történt a laptopommal, de nem kapcsol be..

vagy ha be is kapcsol, körülbelül bekapcsolás után 1-2 perccel lefagy, és semmit nem lehet vele csinálni..


Mondták hogy lehet vírusos, ezért újratelepítettem (mivel vírus írtót nem tudtam futtatni, mert lefagyott) úgy hogy a partíciót teljesen formáztam, és még töröltem is és újat csináltam.


Na a telepítés után jó volt 1-2 óráig, de aztán megint kezdte előröl, nem kapcsol be..mert bekapcsolás közbe lefagy meg ilyenek..


Mi lehet a baj? Légyszíves segítsen aki tud.Köszönöm


2011. nov. 20. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nézd, az elmondottak alapján egy hiba lehetséges (persze csak szerintem), az hogy rossz a proci. Nem tuningoltad? Próbáltad nullázni a Bios-t? (Load Default)?
2011. nov. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Szerintem valószínűleg inkább alaplap hibás...
2011. nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hát néha mikor be akarom kapcsolni pittyeg..


1hosszú..2 rövid pittyegés

2011. nov. 20. 12:27
 4/11 anonim válasza:
100%
Jó eséllyel az integrált videókártya okozza a hibát, ritkább esetekben egyébként a memória is szokott ilyet.
2011. nov. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy dolgot azért megnézhetne a kérdező, mégpedig hogy nem túl meleg-e a proci.
2011. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Simon Richard,


nem tuningoltam a gépet..


és nem tudom mit értesz az alatt hogy meleg-e a processzor..nem értek a gépekhez,

de az biztos hogy bekapcsolás után elég hamar felmelegszik a gép, meg az aksi..


hát nem tudom ennek köze van-e ehez..:/:$$

2011. nov. 20. 21:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon meleg a proci, akkor is be szokott fagyni. A laptop procija valahol a sarok részben lesz. De ha az egész laptop meleg, akkor az már gond, és tuti az lesz a baja.
2011. nov. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Én meg 100% mondom, hogy nem a proci. Hideg állapotában ,első bekapcsoláskor mi köze van ahhoz, hogy nem nem kapcsol be?
2011. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
OK, akkor megtelhetet a RAM, valami húzza a procit, esetleg elmozdult valami a gépben...
2011. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem full ugyanezolt a bajom a laptopommal,

Bekapcsoltam betöltött a win 7 és fagyi.

Jotállás volt rá szervizbe megcsinálták elv a ram nak volt valami hibás és nem müködött igy megfagyott mindig

2011. nov. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!