Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hűtés? (Többi lent)

Hűtés? (Többi lent)

Figyelt kérdés

szeretném a gépem összes hűtését lecserélni, és ventilátorokat rakni bele.

3db 8cm-es ventilátor berakására van hely. Milyet ajánlanátok?

Intel Pentium g620 procim van (lga1155) gyári hűtővel. Ennek a helyébe milyet?

Ami pedig a leghangosabb, a videokártya ventilátora ASUS eah4850. Ide milyen hűtőt?

A válaszokat előre is köszönöm :)


2012. febr. 19. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez lóvé ! 10000 a procira 10000 a karira . Belefér a keretbe ? A procid húzva van ? Melegszik ? Ha nem , teljesen feleslegesen költesz rá ennyit ! Ezt a pénzt inkább költsd karira !
2012. febr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ennyibe fáj? :O azthittem 10ből megvan kb minden :S

na akkor a procihűtő felejtve, inkább a kártya hűtésre költök, mert valami brutál módon hangos :S valami jó és olcsó?

2012. febr. 19. 10:39
 3/10 A kérdező kommentje:
és a proci nincs húzva, a melegedést eddig nem is figyeltem, csak hát a gyári intel hűtő se egy halk darab, de tűrhető :)
2012. febr. 19. 10:40
 4/10 anonim ***** válasza:
2012. febr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tévedtem . Mégis van olcsó hűtő rá !
2012. febr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ilyet se hallottam még. megveszed a leggyengébb újgenerációs procit, egy régi vga-t, és jópénzért halkabbra cserélnéd a hűtést.

a g620-at tudtommal nem lehet tuningolni (csak a K-végű i5 és i7 procikat), és szerintem az intel-hűtő nem is hangos (alig hallani)

egyáltalán milyen a ház? (8 centis venti miatt kérdezem, gondolom nem valami új példány)

2012. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a kari régi (2 éves), a ház új, de nem egy cooler master elite, csak egy kis codegen, a procit meg alaplapcsere miatt kellett megvenni, a g620-at jónak találtam, tuningolni nem akarom. de a fő hangsúly a videokari hűtésén van :)
2012. febr. 19. 10:49
 8/10 anonim ***** válasza:

???

következő értetlenkedésem: nem a proci miatt szokás alaplapot cserélni? :S ...na mindegy

az a baj, hogy a 8 centis ház-ventik sokkal gyengébbek a 12 centiseknél. nagyjából feleakkora a felületük, és ha nagy hőt kell kitermelniük, akkor bizony szinte kötelező a 2000 körüli fordulatszám, ami magától értetődően elég hangos (és a hűtőteljesítmény így is elég kicsi

2012. febr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
bocsi, elítram. Az alaplapot meg procicsere miatt kellett venni, a g620 meg szerintem jó az az árához képest.
2012. febr. 19. 11:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát a G620-t az életbe nem fogod tuningolni így az mellékes.

VGA hűtőre meg te tudod mennyid van, ott a fenti is meg akár ez is:

[link]

[link]

2012. febr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!