Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom megtudni 100%-osr...

Hogyan tudom megtudni 100%-osra, hogy a proceszorommal vagy a vinyómmal van gond?

Figyelt kérdés

5-7 percig tölt be Windows (64 bites Windows 7), akadozik a zene, sokat gondolkozik a semmiért üresjáratban is sőt még néha magától is újraindul üresjáratban ha bekaocsolab hagyom... Fórumon is kérdezgettek, semmi építő jellegűt tanácsot sajnos nem tudtam szerezni.

HD Sentinel és a Crystal Disk is az "átmeneti szektorok"-ra tesz egy felkiáltójelet és veszélyesnek jelzi a vinyót. Processzort is teszteltem már, de arra semmit sem rreagált 1 program se, viszont néhol "nyikorog" és "sercegő" hangot ad ki (jobban nem tudtam leírni), ja és 40 fokos max üresjáratban nem megy fel a kihasználtséga se 100%-ra.


Szerintetek?


2012. febr. 18. 16:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nézd, az a táp nem a jók közül való. Ajánlom, ha van lehetőséged, cseréld ki, akár csak egy próba erejéig, hogy azzal hogy megy a gép!
2012. febr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Sűrgősen dobj fel egy hdd sentielt, és teszteld le vele a vinyódot, rakj fel egy printscreent az eredményről
2012. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
ja, bocsi, olvasom, szerintem a vinyó bizots rossz, de cserélném a tápot is mert az nyirja ki nagy eséllyel az új vinyót is
2012. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 tamasoft ***** válasza:
Valószínű, hogy a jelenlegit is a táp nyírta ki.
2012. febr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
A jelenlegi??? Valahogy nem lehet ezt biztosra megtudni? HD Sentinel és a Crystal Disk csak erre a vinyóra az átmeneti szektorokra tesz felkiáltójelet. Más vinyóra nem. Ja és nem mindig aktivál a processzor (2 LED van; piros és zöld, na a zöld akkor nem világít, a piros meg akkor pulzál ugyebár, ha adatot olvas/ír)
2012. febr. 20. 21:44
 16/25 A kérdező kommentje:
Amúgy szünetmentes a táp tudtommal.
2012. febr. 20. 23:00
 17/25 A kérdező kommentje:
Komoly, már olyat is csinál, hogyha ezt a vinyót kötöm rá, akkor se kép, se hang, csak megy a gép. Processzor semmit se reagál.
2012. febr. 21. 10:54
 18/25 anonim ***** válasza:
Fogd már fel hogy rossz a vinyód, ne a procit emlegesd
2012. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Jólvan de a tápot is valaki emlegette egy anonymus...így csak összezavarodok, veszed?
2012. febr. 21. 14:03
 20/25 anonim ***** válasza:
veszi de a vinyót kukázd meg a tápot és jó lesz.
2012. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!