Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi az a minimális konfig...

Mi az a minimális konfig amivel tudok HD videókat nézni?

Figyelt kérdés
A proci és a memória számít inkább, vagy főleg a videókártya?
2012. febr. 13. 07:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%
Mennyi pénzed van rá?
2012. febr. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ha sok pénzem lenne rá akkor nem úgy kérdeztem volna, hogy mi a minimális követelmény. :)
2012. febr. 13. 07:21
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tudjuk kb mennyit szánsz rá akkor nem tudunk segíteni te gyökér.Ki mondta hogy sok pénzed van rá, mindenki abból építkezik amije van.Istenem.....
2012. febr. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Tanuljatok már meg olvasni! A kérdés nem úgy szólt hogy van X ezer forintom és szeretnék gépet építeni! Azt kérdeztem hogy mi a minimum követelmény a hd videók lejátszásához. És főleg az érdekelne hogy a proci ereje, a memória mennyisége vagy a videókártya típusa számít-e! Ha csak offolni tudsz és nem a kérdésre válaszolni akkor inkább ne is írjál!
2012. febr. 13. 07:51
 5/19 anonim ***** válasza:
11%

"HD videók"

Ez nem egy pontos kategória. A szükséges teljesítmény függ a kodektől, felbontástól, bitrátától. Ha a minimumra hajtasz, 100% hogy időnként belefutsz olyan videókba, amit már nem fog bírni. Mi számít? Minden számít. Mekkora teljesítmény kell? Mikor mennyi. Több időt is szánnék a témára, de te ennyit sem érdemelsz.........

2012. febr. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Úgy látom itt csak a félrebeszélés meg a "gyökérezés" megy...
2012. febr. 13. 08:20
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
minden kell? cpu, táp, ház, hdd, odd, ram, vga?
2012. febr. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hagyjuk inkább az egészet! Úgy látom ti vagytok itt a felsőbbrendűek, és tökéletes példa vagytok rá, hogy egy egyszerű kérdést hogyan kell túlbonyolítani. 8:11 szerint nem vagyok rá méltó hogy foglalkozzatok velem, pedig én csak feltettem egy egyszerű kérdést erre gyökérnek neveztetek, de nyilván én vagyok az aki nem érdemel meg egy választ se... Köszönöm!
2012. febr. 13. 08:43
 9/19 anonim ***** válasza:
42%
A netbookom AMD C-50 procival es HD 6250 integralt vga-val tokeletesen visz minden full HD videot. Foleg az szamit, hogy a videokartya tudja-e hardveresen gyorsitani a video dekodolast vagy nem, szoval szinte barmilyen gep megfelelo lesz, amibe be tudsz rakni mondjuk egy HD 6450 videokartyat.
2012. febr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%
amúgy ha minden kell akkor olyan 100-110 körül ki lehet hozni APU-s megoldással ami direkt ilyen multimédiás célra van de még játszani is lehet egy komolyabb APU-val. Ha 3870K APU-t veszel akkor még játszani is tudsz de ennél gyengébb APU is elég arra a célra amit te írtál. max 110 lenne.
2012. febr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!