Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményed az ASUS...

Mi a véleményed az ASUS alaplapokról (! )?

Figyelt kérdés
Én rengeteg elromlott asus alaplapot látok hirdetve, és jómagam is besz..ptam eggyel. Miért lehet ez? vagy a többi alaplap is pár éven belül tönkremegy?
2012. febr. 8. 03:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mint minden gyártónak, akár milyen jó is lehetnek hibás termékei. Alaplapnál jelenleg talán az ASUS-t mondanám a legjobbnak. Amúgy is nem csodálom hogy náluk jeleznek sok hibás terméket, hiszen eladásban is ők vezetők, tehát a sok eladott terméknél, több hiba fordulhat elő.
2012. febr. 8. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"Amúgy is nem csodálom hogy náluk jeleznek sok hibás terméket, hiszen eladásban is ők vezetők, tehát a sok eladott terméknél, több hiba fordulhat elő."


igen, ebben lehet valami.

2012. febr. 8. 04:26
 3/11 A kérdező kommentje:

csak mar szinte nem is típushibának, hanem márkahibának mondhatom a púpos kondikat, képet nemadást.. stb.


de mint mondtam, tényleg az állhat a dolog mögött, amit írtál.

2012. febr. 8. 04:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Ráadásul sokszor nem hozzáértő emberek nyúlnak bele a gépbe (szétszedik, stb...)és olyat csinálnak amit nem kéne...(tapasztalat)
2012. febr. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát én még Asus ról,edig ilyeneket nem halotam elégé vezetö számtech cég szerintem minden téren.

.

pupos kondi az nem igazán gyárihiba

kép nem adás az mi? integrált vga nem ad képet? vagy a beletet vga?

biztos az alaplap hibája?

szóval ezel még nem irtad le nálam asus t

nagyon nem

söt ha azt mondod asus alaplapok kékhaláloznak pl. meg nem müködik rajtuk sok dolog port stb.

még akor se igazán mondanám hogy asus mint márka rosz

most akor melyik jó? ha nem az asus?

mert minden márkánál halani ezt azt ami lehet felhasználói hiba ugy 90% ban...

2012. febr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Panda Péter ***** válasza:
volt az asusnak szar szériája, nem egy. ennek ellenére mondom azt, hogy ők az egyik legjobb gyártó jelenleg.
2012. febr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hát figy, nekem volt egy asus a7n8xe deluxe lapom..

a kondik púposak lettek, képet nem adott (kondik miatt)


De még ha 1-2 kondi lett volna púpos, de az hogy 15/13 az kemény. Most egy vele egyidős abit-tal nyomatom a gépet, és sokkal jobb, gördülékenyebben megy a gép.

beszéltem egy szerelő ismerősömmel, aki azzal foglalkozik hogy lapokat csinál meg és ad el, és ő mondta hogy ő is sok asus-sal találkozik ugyanezekkel a hibákkal.


egyébként én is asus párti vagyok (voltam?!) , vgam is az, mondjuk azzal semmi gond, 8 éve működik, és minden kondi lapos rajta, ahogy lennie kell!

2012. febr. 8. 14:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Amúgy ahogy látom a tapasztalataid elég "régiek", már mint a típusok amiknél észlelted.

Én személy szerint LGA1155/56/1366-os ASUS lapra különösen problémát még nem halottam, ahogy AM3/AM3+osra se, bár lehet elkerülte a figyelmemet...

Am ha alaplap akkor ASUS, MSI,(és igen) ASRock én amondó vagyok.

2012. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

igen, régi lapokról vannak a tapasztalataim. meg ugye el kell telnie pár évnek, hogy legyen tapasztalat. :)


én is gépvásárlás előtt állok, és agyalok nagyon h asust vegyek e. a másik nálam is az msi, majd kiderül.

2012. febr. 8. 15:57
 10/11 anonim ***** válasza:

hát ha félsz Asus tól MSI vel se jársz rosszul:)

reméljük nem lesz semmi gyárihiba bármit is veszel hogy kiakadj:)

2012. febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!