Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új ASROCK alaplapokról?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire megbízhatók és strapabírók az ASROCK alaplapjai?

Tudom régebben elég gyenge minőségűek voltak a cég termékei.

Nemrég megfordult a kezemben egy Asrock FM1 foglalatos lap és jobban szemügyrevéve az összeszerelés minősége hagy némi kívánni valót maga után gondolok itt pl a ferdén beforrasztott csatlakozókra

nem feltétlen lehet negatívumként fölhozni mert ez elég elhanyagolható de pl egy ASUS alaplapnál nem valószínű hogy találkotunk hasonló jelenséggel.

A véleményetek érdekelne hogy érdemes lehet-e ASROCK terméket vásárolni mert pl az ASROCK 990FX PRO3 elég okos lapnak tűnik De vajon mindez elmontható az élettartamáról is?

Várom a véleményeket főleg aki ASROCK lapot használ :)


2012. jan. 20. 11:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
43%

Az egész család Asrock alaplapokat használ.

Kb 10 darabról tudok a környezetembe.

Évek óta kifogástalanul működnek.

És csak jót tudok mondani róla.


Természetesen nem ferrari, de az ár/teljesítmény/megbízhatóság szempontjából szerintem igen kedvező termék.


Üdv

2012. jan. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Amin nincs Etron vezérlö az jó:p

és aközöt se mind rosz ugytudom

2012. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy manapság jobbak, mint régen voltak, de azért nem árt vigyázni. Ami olcsó, az nem véletlenül olcsó, csodák nincsenek.
2012. jan. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Gondolom az Etron az az USB3 vezérlő

én először eltron nak olvastam xD mondom mi a fene már ilyen gagyi cégek is csinálnak mikrochipet? :D


Köszönöm az eddigi hozzászólásokat várom a többit is :)

2012. jan. 20. 12:21
 5/30 anonim ***** válasza:

Az ASRock jelenlegi kínálatában igen jó kis lapok vannak. Egyetlen negatívumként az ETRON USB3 vezérlőt tudnám mondani, de az is csak néhány lapon.

Am ébredjetek fel. Az ASRock egyáltalán nem olcsó. Van egy-két áron aluli csökevény lapja, de általában nem ad olyan olcsóm.

2012. jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Igen valóban nem mondható olcsónak náluk is vannak 80000-ért lapok viszont asszem ez a pro3 alaplap leginkább a sabertppth 990fx re hasonlít nem sokkal ocsóbb tőle

de én inkább a pro3 képességeit néztem ugyanis akár nvidia és ATI kártyát is pakolhatunk bele egyszerre

Nem valószínű hogy valaha is vennék hozzá nvidia kártyát

de szerintem megéri azt a 30 párezer forintot amennyiért árulják ezért voltam kiváncsi hogy mit gondoltok az asrock cuccokról :)

2012. jan. 20. 14:03
 7/30 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy Magyarországon nem a 80 ezres lapjai miatt olyan elterjedt. Emellé még kérdés, hogy amit ők 80-ért adnak, ahhoz hasonló tudásút a nagy gyártók vajon mennyiért adnának.
2012. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Természetesen ha valakinek van még bármi hozzáfűznivalója azt az nyugodtan írja le:)
2012. jan. 20. 14:05
 9/30 A kérdező kommentje:

Igen valóban bár az általam említett ASUS Sabertooth 990Fx nem sokban különbözik az ASROCK 990Fx től kb 7000Ft-al olcsóbb az ASUSnál és nagyjából teljesen ugyan az a felszereltsége

De engem mégsem igazán az ár érték arány érdekel mert azon a pár forinton nem szoktam variálni

Inkább csak az hogy mennyire tartátok megbízhatónak az ASROCK lapokat

2012. jan. 20. 14:12
 10/30 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne Mindenki az ár/érték arány miatt választják az ASROCK márkát és nem pedig azért mert utálják az ASUST

hiszen az azrock oldalán is olvasható hogy blablabla: hogy a legjobb ár-teljesítmény mutatójú termékeket nyújtsuk át ügyfeleinknek

2012. jan. 20. 14:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!