Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Indításnál zúgó hang. Mi...

Indításnál zúgó hang. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Mikor bekapcsolom a laptopom egy fura zúgó hang jelentkezik, a HDD része felől.. ha jól tudom bal oldalon lent van a winchester. Ekkor be sem tölt a windows, egy fekete kép fogad, és minden egyéb működik, de mégis félek előbb-utóbb lesz valami következménye. Kb 3. újraindításra el indul a gép és a zúgó hang is egyre enyhül, majd megszűnik. Hozzáértőktől kérdem mi lehet a baj? Ma lefuttattam a diagnosztikát, amíg zúgott, és ezt a hibát kaptam: [link]
2012. febr. 7. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyira nem vagyok szaki,de ha jól értem-látom,nem látja a vinyódat...ezt te nem fogod tudni orvosolni szerintem,és innen a távolból senkise.Szerintem fordulj szakemberhez!
2012. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is pont ugyanígy vagyok csak pc-vel bár nem értek a laptopokhoz, nem húzódott ki valmai?(nemtejesen)
2012. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs. De ha kihúzódott volna az nem javulna meg, szóval passz, még garanciás megnézetem szerintem csak múltkor is másfél hónapot volt bent azért gondoltam hátha lehet valahogy orvosolni... Azért köszi a válaszokat.
2012. febr. 8. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!