Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy van jelölve az alaplapok...

Hogy van jelölve az alaplapok leírásában, hogy van-e rajtuk IDE-s csatlakozó?

Figyelt kérdés
Új alaplapot akarok venni, de nemcsak satás, hanem idés cuccom is van, nem szeretném elkótyavetyélni. Előre is köszi!
2012. febr. 4. 15:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%

Kép is van a gyártó oldalán

ide s alaplap már nincs szerinem új fajtákból

de gondolom lehet pci kártyát veni amin van? Ha meg mondjuk optikai maghajtó az nem drága 5ezer

ha merevlemez akor bajos

2012. febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Úgy hogy oda van írva az alaplap leírásába, amit a gyártó honlapján meg is nézhetsz.

Amúgy még van IDE-s lap újak közül is.

Ha meg akarod leírod milyen gép alá, és mennyiből kell alaplap és megnézzük neked. Am igen bővítő kártyát tudsz venni, de igaz az is pénz.

2012. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%

Mutatnál egy IDE ATA csatlakozós AM3+ os vagy 1155 ös alaplapot? mert nálam ezek az újak am3 ason biztos van meg talán 1156 on is de hát...

egy ide ata vezérlö pá ezer forint

most ez alaplap árba biztos belefér ha azt nézük hogy egy újtipusú alaplap legyen és ne egy elavult

2012. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
29%

Hát igen adat nem ártana mert pl.

lehet AGP s videokártyád is vagy régi tipusu procid (775) amikhez nemtudsz újat veni

2012. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Szerintem ez elég is, de ha akarod...

Amúgy mi lenne ha máskor leülnél a seggedre nem pedig nekem rontanál?

2012. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mármint újtipusu alaplapot *.*
2012. febr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Mivel rontotalak? csak kérdeztem

de mint látod semit se tudunk igy hiába ajánlunk

2012. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Hát az első két mondatodból kb ezt lehetett kivenni. Tudod hogy mutatnál, aztán meg hogy neked az AM3+ meg az LGA1155 az új nem, az AM3, meg az lGA1156 stb..

Am tovább megyek van olyan P67-es lap amire még flopyt köthetsz.

Amúgy egyet értek kb még semmi infónk nincs, kár ezen vitázni.

2012. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Képeket nem néztem, csak a specifikációt. Az a baj, hogy nem vagyok otthon, mert akkor megnézném a gépben, hogy hogy is néz ki és akkor a kép már segítene. De csak 6 nap múlva leszek gépközelben. Valami hosszú soktűs igaz? Egyébként az általad küldött link alaplapjain nagyon egyértelműen van feltüntetve és a zavaromat az okozta, hogy az általam megnézett legalább 10 új alaplap közül egyen sem volt. Nem csodálkozok, mert legújabb fejlesztésű lapokat keresek HDMI-vel, SATA3-mal, USB3-mal, lehet, hogy ezeken már nem találok. Sajnos.
2012. febr. 4. 16:24
 10/19 anonim ***** válasza:

Adatot még mindég nem irtál:(

ezekszerint mindegy milyen az alaplap ahoz veszel proceszort majd?

2012. febr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!