Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépet rakassak össze...

Milyen gépet rakassak össze játékokhoz?

Figyelt kérdés
most azon kívül h "mennyit szánsz rá" valószínűleg nem milliókat meg ilyesmi. és h az nagyjából összes mai játék fusson rajta. nem kell h maxon.
2012. jan. 24. 16:22
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
Te EGYÁLTALÁN TUDOD mi az az APU?
2012. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

ja, értem. erre gondolsz? [link]


ez a válaszom:

[link]


melegedési probléma? én ilyenről még nem hallottam. az intel eleve kevesebbet fogyaszt (nem sokkal), így a hőtermelésnek is kisebbnek kell lennie. elvileg az AMD cpu-hoz AMD vga a jobb, de hát ez nagyjából érthető is, intelhez meg nVidia. egy biztos: ha nVidia, akkor GTX 560 Ti

2012. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom ár olvastasd a Trinityről szóló híreket. Na ezekből az előzetesekből(no meg a tendenciából, ami várjunk csak milyen tendencia?) várható el hogy a Trinity GPU fronton fog jobban telesíteni, míg az ivy CPU-én. Bár az intel ígérete szerint a CPU részhez annyira nem nyúlnak, (inkább a GPU-ra mennek rá), ami érthető is hiszen a sandy nagyon jól teljesít, és ha kap pár százalék pluszt az már "magában" jó. Am arról meg most össze veszni

hogy trinity vs ivy nem érdemes, főleg úgy hogy mindent kb specifikációkból tudunk.

Am ha már jövő fejtegetés akkor GPU fronton a Kaveri lesz erős, hiszen benne érkezik APU-ba a GCN, bár a Haswell is aaz Ivy-hez képest GPU fronton elvileg elég nagy előre lépés lesz.

2012. jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:

szerintem se kéne ezen vitatkozni, én csak leírom a véleményemet (ha valamit rosszul tudok, felőlem kijavíthatsz):

az integrált GPU inkább a spórolásra, energiatakarékossára van, minthogy játékra. nyilván számít valamit, de ugye ott a vga (ami ugye a grafikus teljesítményért felelős), és nem árt mellé egy erős proci. de azért persze várjuk meg a teszteket, meg ugye a tavaszt

2012. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Hát igen eleinte még a dVGA-kat pakolni kellesz melléjük, de én reménykedem abban(bár ez inkább idő kérdése) hogy a high-end piacot simán be lehessen fedni, plusz videó kártya nélkül is.
2012. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!