Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépet rakassak össze...

Milyen gépet rakassak össze játékokhoz?

Figyelt kérdés
most azon kívül h "mennyit szánsz rá" valószínűleg nem milliókat meg ilyesmi. és h az nagyjából összes mai játék fusson rajta. nem kell h maxon.
2012. jan. 24. 16:22
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk xD
2012. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:
a kérdés halál komoly, a 2 monitor játékokhoz kell, és nem mostanában, majd tavasszal
2012. jan. 24. 17:18
 43/55 anonim ***** válasza:
Na akkor majd szépen tavasszal kérdezd meg mivel sok dolog fog változni, és addigra legyen pontos összeg is.
2012. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:

Igen tavaszal minden jobb lesz.

(ha akor nem akor majd valamikor késöbb:p)

2012. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
Minden esetre a HDD biztos olcsóbb lesz:D
2012. jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:

mostanában valahogy mindennek felment az ára (én pl. 45k-ért vettem egy i5-2500k-t, és most 58-ba kerül), ezért talán érdemes várni, hogy most már hátha lejjebb megy, de az is lehet, hogy tovább növekszik, elég bizonytalan...

na de egy biztos: ha vársz egy kicsit, akkor jönnek ugye az új procik, nem csak FM2 jön, hanem az Intel Ivy Bridge is, mert hát nem csak AMD-ben lehet gondolkozni ilyen árakkal. legalábbis amint azt fent írtam, én is egy intel-konfigot vettem ugyanennyi pénzből, de ugye azóta változtak az árcédulák, így más jelentősséggel bír ugyanez az összeg, így nem tudom, hogy most akkor hogy is van.

2012. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:

" Itt nem csak azal van a baj hanem hogy egyáltalán nem ért hozá az 1# válaszoló... "



Meg az,hogy csak fröcsögsz,de értelmes választ nem adtál.Pont az,hogy én és a második válaszoló segítettünk nem csak fröcsögtünk.

2012. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
amugy nem ugy van h gamelésre jobb az amd mert az intelek hamar túlmelegszenek? vagy nem is tudom
2012. jan. 24. 23:25
 49/55 anonim ***** válasza:
Igen jön az ivy is. Sajna az eddigiekből nem erre a célra lesz acélos, inkább CPU fronton fog domborítani, de ezt majd meglátjuk.
2012. jan. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
a cpu nyilván csak cpu fronton tud sikereket elérni. máshol hol kéne még?
2012. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!