Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet szétszedni a...

Hogyan lehet szétszedni a Medion 2TB USB3. 0-ás vinyót (amelyik 25ezerért volt akciós az Aldi-ban)?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy ilyenről lenne szó: [link]


A két kis kerek takarógumit leszedtem, alatta a csavarokat kicsavartam, ezután pár centit szétcsúszik, de ott megakad. Hogyan tovább?


2012. jan. 18. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért akarod szétszedni?
2012. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Szeretném betenni a gépbe.

2012. jan. 18. 22:49
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma reggel újra megpróbáltam, és sikerült. Először a ház alján lévő két kis kerek fekete gumit kell kipiszkálni. Alatta van két csavar, azokat ki kell csavarni. A házat szét kell csúsztatni, ameddig lehet, utána a tetejét felfelé kell feszíteni egy kicsit, akkor szétpattan és lejön a ház felső része. Belül oldalt 4 csavar tartja a vinyót, azokat ki kell csavarni és akkor a vinyó hátrafelé kicsúszik. Egyébként egy Seagate ST2000DL003 van benne.
2012. jan. 19. 09:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült...
2012. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!