Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megér 170 ezret...

Szerintetek megér 170 ezret MEDION® AKOYA® P7624 (MD 98920), és ugy általánosságban akinek van/volt már MEDION laptopja mi a véleménye?

Figyelt kérdés

[link]


3 év garanciával


2012. jan. 15. 12:04
 1/5 Panda Péter ***** válasza:
52%
elég kommersznek tűnik, szerintem 170-et semmiképp sem ér meg.
2012. jan. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Harpagon válasza:
Az összetevők alapján simán megéri az árát. Igen külsőre nem csillivilli design noti. Ha ilyen kell drágábban vehetsz zongora lakk fekete színűt celeron procival meg integrált videokarival!:)
2012. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Harpagon válasza:
100%
Amúgy csak 160.000 Ft
2012. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Berti_92 ***** válasza:
Igen, én is pont ma láttam h 160e:) ÉS viccelsz??? Megér-e ennyit? SIMÁN! Ember, ez a konfig így ahogy van, ha MSI lenne ráfirkantva, akkor 200e be kerülne... Ha meg SONY VAIO lenne, vagy samsung, megrúgná a 260-at... Ennyit megér az, hogy nem ismert a márka... De megnyugtató azért 3 év garancia! Ha nem fél éve vettem volna új laptopot - itt hozzátenné, hogy 160-ért vettem PackardBellt, ami Ár/Érték arányban bajnok(mármint a konfigom), és most esz a fene - akkor mint az őrült rohannék megvenni... 17,3" kijelző? Ekkora felbontással? Ilyen procival és videókártyával? Meg hangszóróval... Álom 160-ért:D
2012. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

neeem, nem éri meg! meg ne vedd!



még elhalászod előlem :DDD

már nyitás előtt odamegyek, el ne fogyjon :DD

2012. jan. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!