Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kaptam egy PixelView PlayTV...

Kaptam egy PixelView PlayTV pro kártyát, ami Win XP alatt nem akar működni. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Akitől kaptam, nála működött.Adott egy MSI 845PE MAX2 alaplap,Pentium IV 2.66GHz processzor,2GB DDR SDRAM DDR 333 memória modul, RADEON 9600 PRO 128MB, AGP 8X, COOLAP400DX 350W Coolink táp.Eredeti telepítő lemez a PixelView PlayTV kártyához. Bios látja, és a típusát is kiírja helyesen, drivert fel lehet telepíteni és mégse működik. Valami javaslat, mi lehet a baj?
2012. jan. 14. 12:11
 1/4 laci9 ***** válasza:
Lehet keresned kellene egy újabb drivert a PixelView PlayTV kártyához, és azzal próbálkozz.
2012. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam de nem változott semmi.
2012. jan. 14. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül AGP foglalat közvetlen közelében a PixelView PlayTV kártya? Ha igen akkor a lehető legtávolabbi PCI bus slot-ba kell tenni a PixelView PlayTV kártyát.
2012. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már kezdtem feladni, sehol nem tudtak érdemleges választ adni. Hálás köszönet, tényleg működik.Három napja kínlódok vele, ha a videókártya mellett van akkor nem működik, érdekes. Mégegyszer kösz!
2012. jan. 15. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!