Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik jobb videó...

Szerintetek melyik jobb videó kártya? AMD vagy Nvidia?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 21:45
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
59%
Nvidia párti vagyok, de az AMD nagyon tolja a biciklit mostanában, Nvidia le van maradva mint a borravaló.
2012. jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
71%
NVidia nagyon lemaradt az utóbbi években főleg a nagy átnevezgetős időszakában, pedig elég komoly előnye volt az AMD-vel szemben. De most mintha kezdené összeszedni magét, de jelenleg még jobb az AMD.
2012. jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
71%

"De most mintha kezdené összeszedni magét"

Hát a GK100 most nem épp ezt mutatja.

2012. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
71%
Nekem mindkét gyártótól volt sok kártyám, de az utóbbi 3 évben AMD-vel nyomulok...és teljesen meg vagyok velük elégedve!
2012. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
hát most b*sszatok le de szerintem nvidia is jó ha nem árát nézzük az hogy most kijöttek az új amd-k az másik dolog mert eddig gtx580 uralta az 1 gpu-s piacot nem is kevéssel de ez a múlt amúgy én mindkettőnek örülök ha benn van a gépbe de mondjuk ha egy árba lennének azonos teljesítménybe akkor talán nvidia valahogy azok a vga-k jobban tetszenek valamiért jobban néznek ki pedig azon is csak hűtőborda van meg ventilátor
2012. jan. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
36%
Sokkal jobban telejsít az nVidia??? Azonos áron erősebb kártyákat lehet kapni ami AMD! Ha ilyen hülyeségekkel jön valaki mint a Physx meg stb. arra csak azt tudom mondani, hogy teljesen felesleges!! Jó ha ezeket a "különlegességeket" 1 évben 1 játék kihasználja... nVidia többet fogyaszt és melegebb is... Na akkor melyik éri meg jobban? AMD ami azonos pénzért többet hoz és nem melegszik és nincs benne a sok felesleg, vagy nVidia amibe beletuszkolnak sok sz@rt, többet eszik és melegebb, persze mindezt teszi több pénzért...
2012. jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
67%

Most szemét leszek, de jobban néznek ki? Te nézegeted vagy használod? Egyáltalán te most a gyártók különböző hűtéseire gondolsz vagy a ref hűtőre?

Amúgy GTX580 kb tízen egy-két százalékkal verte teljesítménybe a HD6970-t viszont árba többel, tehát nem épp ideális vétel. A mostani nV széria értelmes tagja a GTX560Ti. Na szóval a 10. válaszban minden ott van(első oldal utolsó).

2012. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
59%

Ja igen az a + ami az nV-ben van. A PhysX érvnek is kevés.

A CUDA-t meg alig használják, rezeg is a léc alatta, és szvsz a jövőben az nV lehet el is veti, gondolom a professzionális szériában megmarad.

2012. jan. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Hart elnézést de még te mondod hogy ez most valami veszekedős kérdés...te kezded a veszekedés...megkérdezte hogy kinek mi én mondtam hogy nekem az nv kártyák jobban tetszenek és hogy mindegy melyik van a gépembe csak csinálj a dolgát de ezzel nem azt mondtam hogy azok a jobbak
2012. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
59%

Ja bocs nem veszekedni akartam, csak kíváncsi voltam mitől néz ki szerinted jobban?

Ilyen kíváncsi alkat vagyok.

Am az nV-t én magam se írom le, szeretem én őket is.

2012. jan. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!