Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok nekem segítséget...

Tudnátok nekem segítséget adni 1 konfig építésében? 55. 000 Ft-om van rá, tudom kevés, de ez van. Black ops menyjen rajta 1280x1024-es felbontásban.

Figyelt kérdés
Szerintem kivitelezhető és az sem baj ha kari nélkül találjátok ki, mert megveszem később. (alaplapi) Az sem lenne baj ha még újítható lenne, (mondjuk am3 alaplap) és nem menne gajra hamar. (táp) Tudom h van aki szívesen foglalatoskodik ilyenekkel.
2012. jan. 7. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehetetlen.

Erre jutottam:


lap:

[link]

CPU:

[link]

RAM:

[link]

HDD:

[link]

Ház:

[link]

Táp:

[link]

DVD:

[link]


Ez már 70, és mindenből szinte a legalját írtam bele, RAM is csak 2GB azt is mindenképpen venned kellene bele még egyet, VGA integrált szutyok, meg mindenből a legalja van benne, és máris jóval túllépte, szóval ezt felejtsd el.

2012. jan. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ebbe még kellene egy winchester, de lehet, hogy a mostani gépedből is ki lehet addig venni amíg nem lesz rá pénz.

2012. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megsárteni,de ennyi pénzért nem tudsz összerakni 1 normális gépet..most meg méginkább nem,mert mindennek felmenz az ára..

Talán nézelődj a használt cuccok között,néztem neked párat ami ennyiért hátha..:

[link]

[link]

[link]

2012. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Sajnos az utolsó link nem üzemel..
2012. jan. 7. 21:11
 5/9 anonim ***** válasza:
55000ft?? hol élsz??
2012. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

59-ből kijön.

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2012. jan. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
2012. jan. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
codegen táp 8000ért????? te normális vagy?? annyiért már hipro-t kapni ami 500x jobb!!
2012. jan. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A válaszíró 26%-ban hasznos válaszokat ad.

Ez mindent megmagyaráz.

2012. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!