Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire jó a gépem a mostania...

Steve Tailor kérdése:

Mennyire jó a gépem a mostaniakhoz képest és mi a leggyengébb alkatrész benne?

Figyelt kérdés

Asrock N68-S alaplap

AMD Athlon 64 X2 5600+ processzor

4GB DDR2 Ram

ATI Radeon HD 3650 videokártya


2012. jan. 7. 17:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A mostaniakhoz képest már nagyon gyenge.

Amúgy elég kiegyensúlyozott.

2012. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért kb milyen egy mostani számítógép amit normális ember megvesz . nem olyanra gondolok amit csak olyan ember tud megvenni magának akinek BMW x6-a van + vagy 3 nyaralóház.
2012. jan. 7. 17:59
 3/14 anonim ***** válasza:
Az a proci jobb kártyát is meghajtana. Pl. egy 4850, vagy azzal egyenértékű jó lehet. De igazából arra az alaplapra Phenom II-t is lehet pakolni (plusz még jobb videokártya), azaz elég ütős gép lehetne belőle egy kis anyagi ráfordítással.
2012. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Miért kb milyen egy mostani számítógép amit normális ember megvesz"

Hát amit egy normálisabb játékos vesz, aki nem gazdag, az pl ilyesmi:


Phenom II X4 CPU

8GB RAM

Radeon HD6850 1GB VGA

AM3+ alaplap, lehetőleg 970-es chipsettel

Legalább 500GB HDD, de inkább 1TB

2012. jan. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
úgy látom szerinted ez egy elég kőkemény zúzda gép ezért nem lehetsz max 16 éves,kb annyi hogy a mostaniakhoz képest nem egy világi gép,de átlag felhasználók körében jó.
2012. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én azért vészesen gyengének sem tartom, otthon hasonló szintű inteles procival ellátott gépem van, 2GB rammal, és egy gyenge multimédiás videókarival, mégis azt mondom teljesen korrekt, erősebb kártyával még jobb játékokat is játszhatnék.


Te géped is korrektnek tartom, azt meg te látod hogy mit hogyan visz, meg mennyire felel meg a te elvárásaidnak.



Amúgy mai konfig, ahogy leírták:

Phenom II X4 valamely változata

Ramból elég 4GB is, bár az elég olcsó ha bővíteni kell

Videókártya egy kisebb monitorhoz elég lehet egy HD6770, FullHD méretben 6870 is mindent maxon visz


Meg ezekhez egy nagyobb kapacitású merevlemez, és okés a dolog. 18:03-nak meg zöld pipa :)

2012. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

+1 a tudják kiknek. Am nem rossz tényleg a gép, persze erősen felhasználás irány függő is!


"zért nem lehetsz max 16 éves"

Ezt most nem értem? Ez azt jelenti ha valaki például 16 éves az ilyen dolgokhoz nem is érthet?

2012. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
jól mondod,nem úgy mint pl aki 30 éves és 15 éves kora óta benne van.
2012. jan. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
17 vagyok és értek a számítógépekhez ,komolyan kikéstülök ,hogy ide akármilyen kérdést irsz ki kell oltsanak.A lényeg ,hogy kíváncsi voltam arra ,hogy ti milyennek tartjátok a gépet ami ugyebár 1 éve (amikor vettem) még jó volt ... most mennyit csökkent .Komolyan én többet nem rakok fel semmilyen kérdést sem .....Hart te már többször is válaszoltal kérdéseimre ...neked +1
2012. jan. 9. 23:08
 10/14 anonim ***** válasza:

Ki oltott? A véleményünket kérdezted, és leírtuk, nem hazudtunk hidd el.

Akárhogy is nézem, ebben a gépben a CPU és a VGA is több generációval ez előtti, és új korában is kb közép kategória volt, most akkor mégis milyen lenne a mai gépekhez képest?

Duzzoghatsz ha nem tetszik a válaszom, de attól még igazam van.

2012. jan. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!