Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használt procit érdemes venni?

Használt procit érdemes venni?

Figyelt kérdés

Mire kell odafigyelni? Tudtok pár jó tanácsot mondani?


Köszi


2011. dec. 26. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdemes.
2011. dec. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha még működik, akkor érdemes lehet. Anyagilag biztos, hogy jobban jössz ki, mint egy teljesen új géppel. Persze a kompromisszum a kisebb teljesítmény. Nem baj, ha vásárlás előtt ki tudod próbálni, és/vagy az eladóról inkább jó véleményeket talász a neten.
2011. dec. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok és azért mondom,hogy nem érdemes,mert a garancia a mai világban talán az amit az emberek megfizetnek.Nem tudom ere van e...
2011. dec. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A garancia nem nagyon számít... Pl. ott van a gigabyte vga vs sapphire vga. HIÁBA van a gigára 3 év garancia hogyha a minőség nem jó. Én 2 hete vettem gigabyte vga-t és vihetem vissza... Sapphire-vel senkinek nincs ilyen problémája. Ha nincs csontig tuningolva akkor szerintem érdemes megvenni. +1 a másodiknak.
2011. dec. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Panda Péter ***** válasza:

azért mondod, mert nem érdemes, mert konkrétan fingod sincs az egészről. már miért ne lenne érdemes?

ad1: egy csomó olyan proci van a használt piacon, amire még van gari. amire nincs, az meg már alapból olyan régi, hogy boltban is alig találkozni vele. egy 6éves architektúránál már amúgy is kb arra jó a garlevél, hogy kitöröld vele...

ad2: egy proci nem igazán szokott "elhasználódni". pl egy régi alaplapon kiszáradhatnak a kondik, vinyónak tönkremehet a motorja, de egy prociban semmi ilyen alkatrész nincs. az csak egy IC meg a tokozás. ha nem volt kitéve extrém körülményeknek (túlzott tuning, elégtelen hűtés), akkor tuti hogy nincs vele semmi gáz.

2011. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Viszont ha teheted próbáld ki mielőtt veszed.
2011. dec. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Panda Péter ***** válasza:
vagy kérj rá próbagarnciát (általában adnak)
2011. dec. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...próbagarancia van rá
2011. dec. 26. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!