Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit vegyek szerintetek? Xbox...

Mit vegyek szerintetek? Xbox 360 vagy ps3-at?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 23:30
 1/7 Antimod ***** válasza:

Utóbbit, az Xbox360 elég gyenge minőségű, 3 év után javíttatni kellett, 4 után dobhatom ki (pedig nem nyúztam sokat).


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
PS3-ra szavazok.
2012. jan. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
+1 a PS3-ra. Amúgy az első eresztésű Xbox360-k tényleg haltak, de mára már ne milyen szörnyű a helyzet, sőt..
2012. jan. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
PS3! Nekem 5 Xbox 360 ment tönkre 3 hónap alatt!
2012. jan. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Utolsó! Elég nagy kamut írtál... Elég lett volna annyit írni, hogy ps fanboy vagy és ps3-mat ajánlod, nem kellene hülyeségekkel etetni a kérdezőt... Énnekem van egy Slim-em és a nyári 40 fokba sincs semmi baja, hiába megy egész nap... Előtte volt egy Jasperes fat, ugyanígy futott az is. Volt ps3-mam is, 4 hónapig bírta míg egy augusztusi délután meghalt. A szervizelés nem volt egyszerű eset, inkább eladtam és vettem egy xbox slim-et. Ezektől függetlenül én a ps3-mat ajánlom az exkluzívok miatt, de ha multiplatform játékokkal játszanál (pl: cod, battlefield) akkor inkább xbox 360-at vegyél. ( Akkor is hagyd ki a ps3-mat ha viszonylag nagy kezed van, mert én 4 hónap alatt sem bírtam megszokni az ormótlanul kicsi, valamint kényelmetlen gamepad-ot) Saját vélemény.
2012. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az, hogy PS fan vagyok elég fura, pláne, hogy PC-m van. A Slim az már mástészta, elvileg abban már nem lehet 3LED, ugye?? De a youtubeon televan linkelekis, ha kell , mondjuk lehet van néhány modder és azok csinálták..
2012. júl. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Am volt egy Falcon-os Premiumom,Arcadeom, és ezek váltakoztak, aztán utoljára egy JASPER-es Elite mégis meghalt, lehet saját hibámból, mert összvissz 1 órát játszottam naponta ..... és használtvolt, de akk sem kérek letolást. Én választottam és én basztam el a pénzem,amit vissza is kaptam és azt bele is költöttem a PC-be
2012. júl. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!