Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen konzolt vegyek Xbox? PS3?

Milyen konzolt vegyek Xbox? PS3?

Figyelt kérdés
Kérem csak azok válaszoljanak akik már rendelkeznek valamelyikkel.
2011. jún. 29. 08:49
 1/6 bix ***** válasza:

nézd meg azokat a címeket ami xbox vagy ps re jönnek csak ki, tehát a másikon nincsenek. pl ps-re god of war, és még sorolhatnám. ha ez nem hat meg, és varezolni sem akarsz (box ugye törhető és másolt játékokat is visz de akkor nem tudsz online játszani, ps3 meg csak eredeti) akkor meg szinte teljesen mindegy. nagy különbséget max a kontrollerben érezhetsz, de ez is egyedi preferencia, én ps2-t toltam sokáig, így a 3 hoz adott kontroller jobban kézreáll, haver boxozik és ő meg nem szereti az enyémet.


jó lenne tudni hogy mi a fontos neked, milyen konzolod volt előtte, van e specifikus cím ami érdekel, chippeltetnéd e, stb.

2011. jún. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ZsoltyD ***** válasza:
Xbox.Sokkal olcsóbb mint a PS3 és a játékok is olcsóbbak hozzá.És ha kivan flash-elve akkor tudsz rajta hamis játékokon játszani. ;)
2011. jún. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nagyon régen volt egy PS 1-em :D :D a Gran Turismo meg a Crash Bandicot vmi iszonyat jó volt.


Warezolni nem szeretnék. és most amivel játszanék konzolon az a

GTA IV , NFS HP , Mafia II , Crysis 2, Cod


Xbox is tetszik csak félek , hogy ezek az új slimek felmelegednek és beadják a kulcsot.

2011. jún. 29. 09:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt mindkettő fajtából, és a Slimek már tényleg nem melegednek, megbízhatóak.

Én am. a PC-t ajánlom. Igaz, hogy drágább, de warez és irányíthatóság szempontjából is jobb (bill.+egér, és van controller lehetőség is).

2011. jún. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
PC 150 ért erőművet kapsz
2011. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

PS3 eredeti játék?XDDDDDDDDDD

Csak szólok, az én ps3-am fél éve van feltörve, és viszi a másolt játékot, SŐT még DvD-re se kell kiírni, mert vinyóról futtatja az összeset. PS3 sokkal jobban megéri, én 60.000-ért vettem 2 kontrollerrel használtan, de GTA IV is járt hozzá. PS3 media szerverként is használható...

Boxot nem tudom mért istenítik, amikor gyér a grafikája és a játékélmény sem olyan nagy. Emellett a kontrollere is eléggé hagy ne mondjam ki milyen.

2011. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!