Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit vegyek XBOX360 vagy PC?

Mit vegyek XBOX360 vagy PC?

Figyelt kérdés
Van 130.000em mejikkel járok jobban? Xbox mellé játékokat is gondoltam.
2011. dec. 4. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:

hát én tuti nem vennék xboxot :"D

akk ink pc.

2011. dec. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
PC-vel jobban jársz,mivel több dologra is tudod használni.
2011. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha van már PC-d ami csak játékra nem alkalmas akkor box.

Ha nincs PC-d egyáltalán akkor nyilván az.

2011. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ku..vasz*r a PCm (32MB Kyro VGA; Valami 40Gb vincseszter......) és nemtom hogy várjak februárig es akk kapok egy 130.000 FT körüli PC t vagy most karacsonyra BOX.
2011. dec. 5. 15:03
 5/9 anonim ***** válasza:
akk ink PC ha ennyire karcsú a géped...
2011. dec. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát ha már van 130 ezred, vegyél szerintem xbox 360at, 50 ezer, fles 6-8ezer,játékok kb 1000 darabja, és ugyanaz mint a fullos pc, csak nem jó másra mint játékra.és meg marad egy rakás pénzed, dvdt írni, netezni,filmet nézni tudsz számítógépen is, ami már van.akárhogy is, a konzol azért terjedt el, mert sokkal jobb a játékélmény konzolon.+nem kell telepíteni.nem lesz vírusos stb.
2011. dec. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vennék egy használt flashelt xboxot, kb 35 2 controllerrel. És egy használt pc-t, amit a megmaradó 100 ezerből egy elég durva gépet lehet venni használtan. De mindent csak megbízható forrástól és kipróbálás után természetesen!
2011. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát én használtan tuti nem vennék olyan cuccot amibe van mozgó alkatrész. semmi garancia nincs rá h 2 hét után elfüstöl, mert bedöglött a hűtés...
2011. dec. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az újban sincs garancia, hogy nem megy tönkre, csak arra, ha tönkre megy, kicserélik.de végül mindenkinek saját magának kell el döntenie, hogy mit akar venni.a leg lényegesebb pro-kontra:konzol:viszonylag olcsó,nem kell telepíteni,berakod és megy-ellenjavallat:ha romlik, lehet hogy az egészet kidobhatod,a játékokat venni kell(ha csak nem slash elteted, de utánna meg nem biztos hogy rajta marad, ha be raksz egy új,eredeti játékot)játékon kívül nem igazán használhatod semmire.

pc:

sok oldalú,az egérrel könnyű lesz az irányítás,tudsz könnyen crack-kel rendelkező játékot letölteni, amit nem kell megvenni,ha valami el romlik, alkatrészenként ki lehet cserélni.ellenjavaslat:a jobb teljesítmény százezrekbe kerül,telepíteni is kell a játékokat, el tud romlani az operációs rendszered...

2011. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!