Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Renderelési feladatoknál,...

Renderelési feladatoknál, ahol mind a 8 mag 100% jár a 8 magos bulldozer többet ér megvenni mind egy 4 magos 2600k-t?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az a program jól is skálázódik a magok számával akkor igen. Keress rá egy tesztre ott jó néhány programmal mérik őket.
2011. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, amugy ezt az oldalt találtam és ugy látom itt is hozza jó pár helyen a 2500k teljesit6ményét, de renderelésbe jobb (pl 3dsmax) csak a fogyasztás lehetne kisebb.
2011. dec. 31. 10:39
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Amúgy szerintem most ne vegyél bullt, nem sokára jön az új stepping.

2011. dec. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
úgyis csak februárba van tervbe csak előre körbe nézek melyik gyártó jobb most ilyen feladatokra. az ujak mikor jönnek? (azért kérdezem mert én még nem találtam dátumot erről az infórol sehol).
2011. dec. 31. 10:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt pontosan én se mondom meg neked, de addigra talán itt lesz a microsoft működő windows "foltja" ami csak javít a bullokon, de ezt mind meglátjuk februárban.
2011. dec. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi
2011. dec. 31. 11:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!