Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemény a konfigról? Mire...

Vélemény a konfigról? Mire elég és meddig lesz elég?

Figyelt kérdés

tudom hogy nem szabad előre összerakott gépet venni stb de ezt kaptam ennek kell örülni teszem hozzá én örülök is : )

ez a gép [link]


ilyen csomagba [link]


nem én választottam apám vette és eléggé önfejű csak szakemberre hallgat ő meg ezt ajánlotta.


2011. dec. 30. 23:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nincs azzal a géppel semmi baj... :) (Ezért most nagyon kapni fogok) A teszteken is jól teljesített! A prohardver is jónak mondja a boltot meg a gépnél is ott van a "Különösen ajánlott" címke! :D Az ára akár hol rakom össze ugyanazokkal a paraméterekkel drágább! Szóval ezekért az hardverekért egy nagyon jó árat fizettél! :) (Jujj de ki fogok kapni) Az egyetlen szépséghibája a dolognak annyi lenne hogy előre összerakott és kicsit aránytalan... De összességében jó ez a gép! :)
2011. dec. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Az sem mindig arany amit a PH! ajánl.

Amúgy igen, elég aránytalan. A CPU mellé az 1600-as RAM felesleges, a GTX560 helyett inkább HD6870, de igazából egy olcsóbb i5 is jó lett volna, sőt akár egy Phenom II X4 is, és akkor mehetett volna bele a HD6950.

2011. dec. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Amúgy is Ph! Szerinted az az ajánlás csak úgy spontán jött? Na ne vicceljünk. Kellet a reklám és M.O legjobb hardverekkel foglalkozó oldala(ha most valaki megemlíti a hardver-tesztet esküszöm kinyírom) kapóra jött.
2011. dec. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Mondtam hogy le leszek oltva! :D Amúgy nekem az eddigi összes gépem előre összerakott és az egyik 7 a másik pedig 4 éves és egyszer sem volt bajuk... :)
2011. dec. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nyugi ez nem le oltás. Én csak a Ph!-s dologra írtam valamit. Amúgy meg egy jó(magyarán normális komponensek, főkánt táp), előre összerakott gép is bírhatja soká, csak azok aránytalanok. Amúgy is azért jó ha az ember külön-külön választ alakrészt mivel saját magára tudja szabni a gépét.
2011. dec. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"cod szeriába eddig kiválóan teljesít a gép még gta 4be remélem hogy egy ideig nem kell csalódnom"


GTA 4-et most a HD4850-emmel Full HD-ban és High-on nyomom :) A benchmark szerint 44 average fps-em van. A GTX560 meg a HD4850-nél kb 2-szer erősebb, tehát szerintem nagyon nem kell aggódnod :)

A COD4 (maradt ugyanaz a grafikus motor) meg a régi X1950XTX-emen is 100fps-el ment maxon multiba.

2011. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!