Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemény a konfigról? Mire...

Vélemény a konfigról? Mire elég és meddig lesz elég?

Figyelt kérdés

tudom hogy nem szabad előre összerakott gépet venni stb de ezt kaptam ennek kell örülni teszem hozzá én örülök is : )

ez a gép [link]


ilyen csomagba [link]


nem én választottam apám vette és eléggé önfejű csak szakemberre hallgat ő meg ezt ajánlotta.


2011. dec. 30. 23:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ne csak azokat a sz@rul optimalizált vackokat nézd mint a BF38na ezért lehet kapok). Tisztességesen optimalizált játékokat akár 3 év múlva is lazán elvihet és amúgy is attól hogy nem full grafon játszol mindet sz@r effektel attól még a játékélmény megmarad.
2011. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Előző: Mindig volt/van/lesz pár játék ami megfekteti a legjobb kártyákat is vagy épp csak simán gépgyilkos. (emlékszik még valaki a Crysis-ra 2008-ban a 8800-as GeForceokon?) De az csak egy játék. Márpedig a legtöbben nem egy játék alá veszünk célhardvert, még ha néhány EFPÉESHÁCÉKOCZKAGÉMERPISTA így is tesz. A GTX560 ettől még egy jó kártya ami sokáig elég lesz.
2011. dec. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Az előző előttinek ment :D
2011. dec. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Csak szerintem egyre több lesz a fos optimalázició, mert egyre kevesebbet foglalkoznak a PC-s játékiparral a fejlesztők...Ha meg a legjobb játékoknak el lesz cseszve az optimaláziciója, akkor kell majd alájuk a vas.
2011. dec. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nyugi tudjuk :)
2011. dec. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
bf3 olyan mindegy mert akárki akármit mond szerintem el túleffectezett játék amibe arra volt ész hogy egy m4-es lebonts egy házat de valami az kocsi ablak nem akar törni. cod szeriába eddig kiválóan teljesít a gép még gta 4be remélem hogy egy ideig nem kell csalódnom. bár a mostani 1440*990 monitorom mellett szerintem ettől nem kell félnem. a procit esetleg érdemes 3.5ghzre vagy valameddig húzni?
2011. dec. 31. 00:00
 17/26 anonim ***** válasza:
70%

Na ez meg Aemdae Turion-nak ment.


Am nem feltétlen lesz egyre több rossz optimalizáció. Jelenleg is nagyon sok jól optimalizált game van és ha az utóbbi évek-most kapcsolatát nézzük akkor nem rossz annyira a helyzet. Minden kornak megvannak a rosszul optimalizált példányai igaz, de azért a legtöbb game még így se VGA gyilkos. Amúgy meg nem kell vele maxon játszani és kész.

2011. dec. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

már mint a nyugi-s mondat ment Aemdae Turionnak.


Amúgy nem érdemes húzni a CPU-t. Először is a VGA-d alá jóval több mint elég, másodszor az a 200Mhz kb semmit nem érne. Szóval hagyd alapon így is elég erős.

2011. dec. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
*m4esel lebonts egy házat de valamiért a kocsi ablak nem akar törni
2011. dec. 31. 00:03
 20/26 anonim ***** válasza:

Mikor megláttam hogy Computer Imperium már fogtam is a fejem...

De szerencsére ez még nem olyan ócskaság mint amire számítottam tőlük, bár azért ennyiből jobbat is ki tudtam volna hozni játékra.

2011. dec. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!