Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A 260MB RAM mire elég?

A 260MB RAM mire elég?

Figyelt kérdés
Jóformán semmire?
2011. dec. 27. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:

256MB :)

gyakorlatilag semmire.

Talán netezni tudsz vele, de nem vagyok biztos, hogy win7 műxik vele. XP talán, vagy win98

2011. dec. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bár, ha ez a vga memóriája akkor más a helyzet. Azzal akár hd videót is lehet nézni
2011. dec. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kínomban fölsrófoltam egy kicsit.:)

Windows XP

Letöltöttem Avast programot, ezzel aztán totál elintéztem.

Törölni meg nem tudom.

2011. dec. 27. 11:07
 4/10 anonim ***** válasza:

amúgy eléggé furán hangzik de sok mindenre :D

még mindig meg van a régi gépem amibe van egy amd 2000+os proci egy ati radeon 9200 128mb-os vga meg 256mb memória és amikor unatkozok bekapcsolom azt kicsit megkínzom de mindig meglepődök hogy simán cod2özök vele lagg nélkül :D

2011. dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 P.O.C. ***** válasza:

11:28

----------

Ja, DirectX 7 módba talán..


Windows XP SP0 vagy Windows 2000 SP4 ezekkel jó ellehet vele boldogulni ennyi rammal is. Azért mondok SP0 -át meg a javítócsomagos XP-k valamennyivel több erőforrást zabálnak. Bár igaz a javítócsomag nélküli XP -t nagyon sok program nem támogatja ma már.

2011. dec. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát nem is full grafon gondoltam :DD de ami azt illeti nem is full lowon :D igaz hogy max fpsem 50 de a minimum sincs 30 alatt ami annak idején bőven jó volt :D
2011. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Még egy 128 MB ramos géppel is lehet netezni és filmet nézni, csak nem Windows kell rá, hanem mondjuk egy kisebb linux disztró.


256 MB meg sok mindenre elég, még a mai világban is. :P

2011. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat a felhasznalasi modtol fugg, ennyi memoria lehet sok is lehet keves is.


Windows 7-et nem fogsz rajta futtatni, de egy destop linux esetleg el docog rajta. Linuxos vps-t ennyi rammal mar lehet hasznalni par hasznos dologra, par weboldal hosztolasa, seed server:) , vpn , stb... Millio egy dologra eleg.

2011. dec. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat, bár nem sokat értek belőle.

Most aztán végképp nem tudom, vigyem-e szerelőhöz, vagy várjam a beígért, nem új laptopot, amitől idegenkedek. A nem régen vett monitort is sajnálnám sutba dobni, mert jól látom "szélesvásznúban" nézve a többnyire csak olvasnivalót. Nem csak memóriagond lehet, mert csatlakozni is alig tudok, meg az előbb még az óra is kimerevedett egy időre.

2011. dec. 27. 12:14
 10/10 P.O.C. ***** válasza:

Laptopra is lehet külső monitort kötni, sőt még billentyűzetet és egeret is. Szóval akár egy teljes értékű asztali gépet varázsolhatsz belőle. :)


A RAM problémát meg te is meg tudod oldani szerelő nélkül, veszel egy nagyobb modult és a helyére pattintod.

2011. dec. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!