Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus gtx 550 ti mire képes?...

Asus gtx 550 ti mire képes? Mit tud?

Figyelt kérdés
karácsonyra kaptam nem akartam hálátlannak tűnni hogy 6850et akartam mert kb egy árba vannak de többet tud. szóval ennek is nagyon örülök és egy gt 220 után igazi megváltás de kb mit tud? 1440*990be viszi a mai játékokat fullon? esetleg bf3at ultrán vagy highon? még nem tudtam letesztelni mert csak holnapután megyünk haza rokonoktól. ati téren kb hol áll?
2011. dec. 24. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:

A HD6770 fölött kb 10%-l. Hát az őszintét megmondva nem épp jó vétel volt, de ha meg van...

Amúgy annyi van benne hogy elég szépen el tudj vele játszani egy ideig.

2011. dec. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem volt ők vették meglepetésnek elvileg mármint én célozgattam rá hogy kéne vga meg 40körül már lehet jót kapni erre a helyi boltba pont 38ért volt gtx 550 mondjuk nem bánom hogy ezt kaptam örülök ennek is inkább anyumékat sajnálom hogy nem jót vettek mármint hogy nem azt kapták a pénzükért ami járna
2011. dec. 24. 22:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát igen ennek az ára inkább a 30000Ft körül kéne lenni.

Amúgy ha már megvan, mint írtam egyszer ezzel is elleszel játék terén, ha a többi hardvered elég jó.

2011. dec. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát a többi úgy mond jó mármint játékra tökélete 8gb ram meg amd 955be elvileg ezek jók játékra. akkor megnyugodtam majd hazaérek akkor megizzasztom :D
2011. dec. 24. 22:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen a többi jó, sőt..

Annyit azért hozzá tennék, ha valahogy tudnád esetleg meg kéne kérdezni a boltot hogy nem-e veszik vissza és cserélik másra pl:HD6790(nem hinném hogy 38-ért kapnál HD6850-t, az inkább 40 körül mozog)

Am boldog karácsonyt és jó éjt!

2011. dec. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

majd megpróbálom hát ha sikerül vagy max viszek magammal pénzt és akkor azt mondom hogy ha visszaveszik elviszek egy 6850et.


köszi mindent és kellemes ünnepeket neked és a családodnak is : ) jóéjt

2011. dec. 24. 23:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!