Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri-e Mac-et venni? És ha...

Megéri-e Mac-et venni? És ha igen, milyet?

Figyelt kérdés

Főleg fejlesztésre kéne (xCode), ami Csak macen fut.

Néztem macbook pro-t, airt, de elég tájékozatlan vagyok, hogy melyik kéne. A másik, karácsonyra választhatok iPad 2-t, megérné ahelyett Macet kérni?


16f


2011. dec. 28. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

én egy apple terméket se vennék.

az egy dolog h modern meg minden, de ha elbaszódik akk elég drága a javítása és nagyon macerás (rosszabb esetben javítani sem lehet).

ilyen főleg az iphone-kkal fordul elő....

2011. dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, menj be a Duna Plázába és az Apple boltjában ki is próbálhatod akármelyiket. Egyébként vékonyak és rémesen drágák.
2011. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem... Egy Apple terméket sem vennék mert ugyanabból a pénzből olyan PC-t lehetne összerakni ami 5 évig Full HD-ban nyomná a gameket...
2011. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha lenne xcode pc-re nem is vennék alma terméket- utolsónak igaza van...tényleg drágák.. Budai vagyok, budagyöngyében vann apple store
2011. dec. 29. 15:18
 5/6 anonim válasza:

Jajj... :)

Én pc-s vagyok mégsem fikázom az Apple-t. Nem a nevéért kérnek annyit, hanem azért, mert "gyengébb" alkatrészekkel sokkal tovább, és jobban bírja. Nem volt hülye Steve Jobs... ;) Vegyél macbook pro-t, használtam 100-200k forintért már kapsz egy jót!

2012. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


179$-ból raknak össze egy iphone 3gs-t és még amerikában is 300$ felett árulják. tényleg nem azt fizeted h rajta van az apple logó...

2012. jún. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!