Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hátihordozót megéri venni?...

Hátihordozót megéri venni? Milyet?

Figyelt kérdés
Vázas váz nélküli,kerekes kerék nélküli,magas támlás vagy alacsony?1 évesünkkel mennénk kirándulni,ahhoz gondoltuk. Babakocsival nehéz lenne,kézben meg ő lenne nehéz.
2011. márc. 29. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is gondoltunk ra, vegul nem vettunk. Ha sokat kirandultok, akkor jo szolgalatot tehet. Ha nem akarsz sokat kolteni ra, teszveszen, vateran is lattam. Ha nem maradunk le a licitalasrol, megvettuk volna. Igaz, akkor meg kb 8 honapos volt a fiunk. Nem tudom, nem lenne-e nehez mar 1 eves kor utan benne cipelni?
2011. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem ez nagyon bevált:

[link]

mert gyakorlatilag nincs súlya, kis helyet foglal, kényelmes benne vinni a babát.


egy ehhez hasonlót is kipróbáltam,

[link]

ez azért jó mert le lehet tenni benne és akkor székként funkcionál, kényelmes is benne vinni, de túl nagy, és ha már kikéreckedik belőle akkor elég macerás üresen vinni hozni, ezért vettem végül a liliputit, mert az üresen kb olyan mintha egy pulcsit cipelnél. Egy évesen imádta a kisfiam, elöl és hátul is lehet benne hordani

2011. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk neonato vázas háti hordozó van, mi kirándulások alkalmával használjuk. 10 hónapos volt mikor megvettük, de nem bántuk meg. Most 16 hós már szaladgál kint is, de mikor elfárad beletesszük és úgy megyünk tovább. Főleg az apja viszi benne, mert én már nehezen bírom. A városban kocsizunk, ha éppen nem sétál. Szóval én nem bántam meg, hogy megvettük.
2011. márc. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem formázott csatos hordozóm (ssc) van, ebben cipelem babakocsi helyett nap mint nap a 10 kilós, 1 éves fiamat. Képzelheted, ha nem bírnám, nem cipelném. :-) Olyan, mint egy hátizsák, csak annál sokkal kényelmesebb, szülőnek és gyereknek egyaránt. Az az előnye is megvan, hogy ha nincs benne a gyerek, nem kell cipelni, mint a vázasat, mert ez kicsire összehajtható. Voltunk már a Magas-Tátrában is csatossal túrázni. Több márka van: Liliputi, Ergo, Beco, Magyarinda, Babbinka... Válogass: [link]


Próbáltunk vázasat is a férjemmel. Hát és ég föld. A vázas merev, nehéz (a legkönnyebb is 2,5 kg), nyomta a hátunkat, alig lehetett tőle mozogni, pedig tényleg a legprofibbak egyikét (Tatonka) próbáltuk. A férjem egészen addig meg volt győződve róla, hogy hosszú túrához mégis jobb lenne a vázas. De amint felpróbálta a vázasat, azonnal döntött: csakis a formázott csatos jöhet szóba, a vázas kényelmetlen. Így hát maradtunk a Magyarindánknál. :-) Ezt sose fogom eladni.

2011. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2011. márc. 29. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!