Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyet tápot vegyek? És...

Milyet tápot vegyek? És egyáltalán megéri új?

Figyelt kérdés
VAn egy 300wattos tápom. Megéri újat venni mondjuk egy 50wattosat vagy jó ez?
2011. márc. 11. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem meg van egy 300 lóerős autóm megéri vennem egy 50(0)*lóerőset?

Kb. Ilyen szintű a te kérdésed


Gondolom 500at írtál??

2011. márc. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Inkább 350W-ra gondolhatott.

De a lényeg a minőség, nem a teljesítmény.

2011. márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen 500-at szerettem volna írni !értelemszerűen!. Köszönöm a javítást, mindazonáltal, ha már egyszer tudod hogy mit szerettem volna írni igazán válaszolhattál volna normálisan! Még ha ki is javítasz.. Mert akkor értelmesnek tűntél volna. Így viszont egy parasztnak! Viszont ha a témában nem vagy annyira otthon, hogy érdemleges választ adj, akkor minek írogatsz? Na mind1. Vannak emberek akiket soha nem fogok megérteni...

Tehát: Egy !500!wattosra szeretném lecserélni. Megéri? Köszi a NORMÁLIS válaszokat.

2011. márc. 11. 17:56
 4/9 A kérdező kommentje:
17:55 az előző hozzászólásom nem neked szolt. Köszi a válaszod. Konkrétabban tudnál ajánlani nekem egyet? KÖszi
2011. márc. 11. 17:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen konfig alá? Az sem mind1, meg túl nagy tápt sem éri meg venni mert minnél nagyobb terhelés van rajtuk általában annál jobb hatásfokkal dolgoznak.
2011. márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még a nem egy erős konfi. DE most szeretném kicsit átépíteni az egész gépet.. Mindenesetre majd fog kelleni hozzá a kakaó..:D
2011. márc. 11. 18:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor azt is leírhatnád, hogy milyen új cuccokra gondolsz, de nagyon gyanítom, hogy egy 400-450W-os bőségesen elég lesz.
2011. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Már eldölt! 450-es lesz. köszi
2011. márc. 11. 20:35
 9/9 Captain Frájer ***** válasza:
Arra figyelj, hogy semmiképpen se LC power vagy Codegen legyen, ők előszeretettel adnak le jóval kevesebb wattot, mint amire hitelesítve vannak és szeretik füstöltetni a gépet :)
2011. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!