Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi okozza ezt (többi lent)?

Mi okozza ezt (többi lent)?

Figyelt kérdés
A gépembe most lett beletéve egy 1 éves ATI Radeon 5670 es videókártya, a gépet most pakoltam össze 3 hónapja, zsír új. Azelőtt integrált kártyát használtam, és nem voltak problémák. Amióta meg van ez a kártya (legalábbis ez a tapasztalatom), azóta problémák lépnek fel. Kihúzom hátul a LAN kábelt, ehhez el kell mozdítanom a gépet, és ezután nem lehet sehova kattintani, aztán már az egeret sem lehet mozdítani, és a hang ami szól a zene vagy akármi ami megy, az beakad, mintha egy örök ciklusba futna a program... aztán kékhalál és restart... Ez van minden egyes alkalommal. A videókártya fix-en rögzítve van. Néha az illesztőprogram sem válaszol, és egyszer-egyszer, véletlenszerűen elmegy a kép és kiírja hogy sikeresen helyreállt. Nem tudom eldönteni hogy hardveres hiba-e, vagy szoftveres.
2011. dec. 26. 21:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Figyelj. Mivel az eredeti driverrel ment, ezért nem beszélhetünk hardweres hibáról. Én is inkább kompatibilitási gondra gyanakszok. Meg ér egy próbát frissíteni az SP2-re. És nem tudnál valahonnan szerezni egy Win7 Professional-t, vagy egy Ultimate-ot ami nem jelzi a Sajátgép Tulajdonságaiban a Szervizcsomagok számát? Mégvalami ami nagyon fontos. Egy eredei lemezen 4 verzió van: Win7 32 és 64 Bit, XP 32 és 64 Bit. Gondolom neked 64 Bit-es van, a driver pedig 32 Bit-es. Eltaláltam?
2011. dec. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ultimate windows 7-em van.
2011. dec. 27. 12:51
 13/19 anonim ***** válasza:
És véletlenül nem 64 Bites? Mert olyankor jönnek a kompatibilitási gondok, mikor 64 Bites Win7-re 32 Bites drivert teszel.
2011. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
de x64 es. De mivel 8gb ram van benne nem szeretnék feltenni x86ost, mert akkor mit kezdenék a maradék 5gb rammal.
2011. dec. 27. 14:11
 15/19 anonim ***** válasza:
Értem, persze muszáj a 64-es rendszer. És szerintem ez a gond. Próbálj 64 bites drivert lelni hozzá, azzal menni fog.
2011. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
OK. Csak az a furcsa, hogy ez a kártya több mint 8 hónapig ment egy x64 es rendszeren, ugyanezzel a driverrel, gond- és hiba nélkül. A kékhalál miért lehet szerinted?
2011. dec. 27. 20:06
 17/19 anonim ***** válasza:
Pontosan mit ír a kékhalál? Megnevez valamilyen fájlt?
2011. dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom. A memóriát kezdi el számolgatni, és ahogy elér 80-hoz, újra indul. Ilyen memóriahivatkozások vannak ott még ilyen 0xa2344. Ilyesmik.
2011. dec. 28. 12:11
 19/19 anonim ***** válasza:
Akkor driver-hiba lehet. Próbálj ki egy új, 64 Bites drivert az op.rendszeredhez megfelelőt.
2011. dec. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!